Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon megbántott a párom...

Nagyon megbántott a párom papája, úgy beszólt hogy köpni nyelni nem tudtam. Jogosan sírtam el magam?

Figyelt kérdés

ma leutaztunk a papájához annyira vártam hogy végre kikapcsolódunk hogy szó szerint nem aludtam éjszaka.

megérkeztünk, 10 perc múlva adott egy tábla csokit mert kínált sörrel de nem szeretem.

majd leültünk beszélgetni és egyszer csak azt kérdezi tőlem mindenki előtt,hogy jön a második baba vagy csak híztam. mosolyogtam és mondtam hogy egyik sem.(nincs egy éve hogy szültem van egy kis pocakom nem nem vagyok kövér!)

azt mondta hogy fogyak le adjak magamra hogy képzelem. a párom is ott volt de ő csak hallgatott.pedig adok magamra smink kajak minden második ember mondja hogy szép vagyok de nem vagyok egoista.

majd átmentem a másik szobába és elsirtam magam.kérdezte a párom hogy mi a bajom és mondtam neki hogy rosszul esett ez a dolog.kérdeztem tőle hogy a nagyapjának igaza van-e? erre hogy dehogy is meg ő egyszer se mondta hogy fogyak le,de a papa csak őszinte volt na most újra megkérdeztem hogy igaza van-e? és ugyan ezt mondta hogy nem csak őszinte volt.


2013. aug. 9. 23:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%

Mondtad volna,hogy "azért a papa se lesz már swarci"

Igazából nem reagáltad túl de lehetett volna jobban is megoldani

2013. aug. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Ne figyelj oda egy öreg trottyra.
2013. aug. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%

En elhiszem, hogy rosszul esett neked, én is elsirtam volna magamat, vagy felállok és elmegyek.

A párodtól is mi az, hogy õszinte volt. Most már a nõknek csontváznak kell lennie, hogy jól nézzenek ki. A papád nem pocakos, mert ha igen,akkor vissza kellett volna vágnod.

2013. aug. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Miért nem szóltál inkább vissza neki? Bunkóság volt tőle, nem is kicsi. De a párod is csinálhatott volna valamit ahelyett, hogy ölbe tett kézzel néz.
2013. aug. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
29%
Olyan nincs,hogy valaki jogosan sírja el magát :D
2013. aug. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

igen ő is pocakos és alkesz is.

ha beszóltam volna akkor azt mondta volna hogy de ő már öreg ember neki már mindegy de én egy fiatal nő vagyok.

a családban mindenki hajtogatja hogy a papa szókimondó.

jaaa és azt is mondta most jut eszembe hogy mig itt vagyok nem kapok kaját -.-

2013. aug. 9. 23:19
 7/14 anonim ***** válasza:
70%
A párodnak kellett volna megvédenie, és ne vedd a szivedre az öreg elöakarja adni, hogy halad az ifjusággal!
2013. aug. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%
Én nem bőgnék ilyenen utólag, hanem akkor és ott mondtam volna meg a véleményemet, ha már ő is kifejtette az övét - kéretlenül.
2013. aug. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rosszul esne, de visszaszólnék valami olyasmit, hogy még jó, hogy nem magának akarok tetszeni. Viszont abban a pillanatban léptem volna, amikor azt mondja, hogy nem kapok enni, amíg ott vagyok. Azért az már durva, a beszólást még lehet nyelni, de az, hogy azt mondja, nem ad enni, iszonyatosan megalázó, ezt ne hagyd, mert ha látja, hogy veled bármit megtehet, később még durvábbakat fog mondani. Normálisan vissza lehet szólni, pl amit írtam fent, vagy pedig "nem baj, szerencsére a fiának így is tetszem". Ezekbe nem igazán tud belekötni, és nem is voltál szemtelen vele.
2013. aug. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
65%
Paraszt az öreg, és az empatikus képessége nulla. Ha ő vékony, az csak azért van, mert az alkoholtól az izmai is elsorvadtak.
2013. aug. 10. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!