Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben a helyzetben mit lehet...

Ebben a helyzetben mit lehet tenni? Lassan kényszerzubbonyban visznek el.

Figyelt kérdés

nos.apának van egy nője már kb 5 éve.az elején minden jó volt semmi baj nem volt.aztán jöttek a jópofik hátbaszúrásokkal.már ott tartunk hogy apát teljesen ellenem uszította,és konkrétan ki vagyok túrva a saját otthonomból.a magaviseletemmel nincs baj,nem tettem neki semmi rosszat,elmosogatok mindennap,főzök is takarítok is kérés nélkül.szivesen csinálom.de már annyira el vagyok keseredve,hogy apa így ellenem fordult,nem tudom mit kéne tennem

már beszéltem erről apával nem egyszer de csak legyintett éppen hogy nem röhögött ki


2014. febr. 20. 10:14
 1/8 anonim ***** válasza:
20%

Felkéne fedezned valami gyenge pontját a nőnek.

Vagy egy barátod írjon neki smst valmi félreérthetőt. Aztán megmondod a nőnek,h tudsz róla,h mással szórakozik.de te nem fogod elmondani apádnak...

Van még pár ilyen ötletem. Ha ez nem jön be,írj privit. Megoldjuk.

30/n

2014. febr. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Húú velem is ezt csinálta a mostohamami annak ellenére, hogy anno én beszéltem rá hogy költözzön hozzánk.. A szobámon kívül nem volt más hely ahol szívesen láttak.. Az én apukámat nem tudtam megváltoztatni,mindig a rusnya nő mellett állt ki. Aztán felnőttem,terhes lettem,elköltöztem..Na akkor jött rá apukám, hogy évekig nemtudta kimutatni,hogy szeret.
2014. febr. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nekem is van már egy fiam,egyenlőre nem tudunk elköltözni kiadó lakások/házak hiányába.pénzt is adok haza de ő csak a ''wellness hétvégéivel'' van elfoglalva holott tudja hogy apa már nem dolgozik(nyugdíjas) nincs annyi pénz ráadásul most ügyvédnek is fizetnie kell nem keveset.konkrétan végighallgattam hogy a nő bátyja az család mi nem.csak az fáj hogy apa iszonyatosan sokat járt hogy legyek(10 év) és mégis eldob egy ilyen nő miatt.
2014. febr. 20. 10:46
 4/8 anonim ***** válasza:

a kérdés alapján azt hittem, egy kamaszgyrek vagy, meg is akartam kérdezni, miért nem vagy suliban...

GYereked van???

2014. febr. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azért szerintem ennyire nem egyszerű a helyzet. Te otthon laksz a gyerekeddel. Miért? Én is azt hittem, hogy kislány vagy még.

Hol a gyereked apja? Miért nem költöztél külön?


Nos ebben a felállásban úgy gondolom, hogy igen, a wellness hétvégékkel kellene már apudéknak foglalkozni, nem a gyerekneveléssel. Nyilván mivel felnőttél, ők is szeretnének maguknak egy kis intimszférát, egy kis kettesben töltött időt.

Vagy konkrétan ketten szeretnének élni, ami jogos hiszen felnőtt vagy.

Nem is értem, mire vállaltál gyereket. A szüleid meg azt nem értik, hogy hova. Szép dolog, hogy adsz a rezsibe, de ettől nem leszel se felnőtt se önálló. Sok kérdés van itt még.

2014. febr. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
külön voltunk a gyerek apjával,csak mivel itt kaptunk olyan munkát,amivel keresni is lehet apa felajánlotta költözzünk ide.szeretné kiélvezné a nagypapaságot amíg lehet.nyögve nyelve,de belementünk.szeretnénk külön költözni de mint írtam semmit nem találunk.egy szobás albérletek vannak,de az hármunknak kicsi.nem mi kértük hogy fogadjanak be,hanem ő ajánlotta fel.semmi baj nem lenne a wellness hétvégékkel ha nem 2 hetente akarna menni és lenne rá keret.de nincs.én pedig az ő szórakozására nem adok külön pénzt.így is nem keveset hazaadunk,külső munkálatokra is mi költöttünk.
2014. febr. 20. 11:32
 7/8 anonim ***** válasza:

"Van még pár ilyen ötletem. Ha ez nem jön be,írj privit. Megoldjuk. "


Mérget is kevertek?

2014. febr. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
jesszus nem akarok én senkit megölni.csak ennek a sok hülyeségnem vetnék véget
2014. febr. 21. 06:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!