Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjemről mi a véleményetek?

Férjemről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk házasok, és nem lehet közös gyerekünk. Adódott egy lehetőség ,hogy örökbe tudtunk fogadni egy csecsemőt, ám sajnos szüléskor oxigén hiányosan született, ezért nem fogadtuk be a családba. Azóta mindig azt vágja a fejemhez, hogy majd ő elmegy, és csinál másnak gyereket, mert neki KELL a gyerek. Viszont nála, és nálam is vannak egészségügyileg problémák. Ti, hogyan dolgoznátok ezt fel, ha ilyen gondolatok járnának a férjetek (barátok) fejében? Annyira tanácstalannak érzem magam.

2014. febr. 20. 12:01
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy adios kedves párom!
2014. febr. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
92%

Mi volt a probléma az oxigén hiányos csecsemőnek? Én ismerek egy kislányt, már 11 éves, ő is oxigén hiányosan született, de teljesen ép, normális gyerek, csak a járása fura, neki ez volt ami maradandó.

Ha a férjed azt mondja hogy majd elmegy és csinál másnak gyereket, akkor nem is szeret igazán!

Lehet hogy nem komolyan gondolja, de elég gáz hogy ilyen kijelentésekkel terrorizál, pedig tudja hogy te is szeretnél gyereket.

Ha ezt a kijelentést komolyan gondolja, egy percig sem maradnék mellette!

2014. febr. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
90%

Nehéz véleményt írni, mert normálisan azt gondolná az ember, hogy ez egy olyan probléma, amiről nem tehettek, ráadásul az ő részéről is vannak problémák, akkor nem mondd ilyeneket, mintha ez bárki hibája lenne.

De biztosan nagyon frusztrált és szomorú, talán csak ez hozta ki belőle.

Nincs több lehetőség az örökbefogadásra? Szerintem az továbbra is jó megoldás lenne.

2014. febr. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:
Az orvossal beszéltünk, és agyi károsodásban játszatott az oxigénhiány a picinél. Ezért döntöttünk úgy, hogy inkább várunk egy "egészségesre". (persze ott sem lehet tudni , hogy valójában az. Sajnos az a baj, hogy nagyon is komolyan gondolta ezt a kijelentését. Azért már annyira ismerem, hogy mikor mond igazat, és mikor nem! Lehet, hogy jobb lesz ennek a kapcsolatnak búcsút inteni?! Vagy már tényleg nem szeret. :( 20 év kapcsolat után
2014. febr. 20. 12:16
 5/46 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, mekkora öntelt, önző és érzelemhiányos.

Ha ő nem megy, menj te! Majd ha lesz baba és valami nem úgy alakul , ahogyan azt Ő akarja, akkor is elmegy és nevel mással gyereket?

2014. febr. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:

De van lehetőség még az örögöbefogadásra, ez csak egy lehetőség lett volna számunkra. Nem csak őt, hanem engem is nagyon megviselt a dolog, bár próbáltam előtte titkolni a dolgot. Decemberben kaptuk meg a határozatot, onnantól számolva 5-6 év. Sajnos a pjzsmirigyemmel van probléma, lusta. 2 éve teljes kivizsgáláson vettünk részt, akkor én nem kaptam semmit sem, azóta már szedek gyógyszert, de sokkal rosszabb lett. Ő viszont semmit sem tesz, azért ,hogy jobb eredménye születhessen.

Vagy csak ezek után már úgy gondolja, hogy megelégelte a házas életünket, és inkább másnál próbálkozik, hátha ott össze fog jönni neki. Nem tudom, tényleg semmit értek, hogy miért is jött a gondolat az agyában.

2014. febr. 20. 12:21
 7/46 anonim ***** válasza:
78%
Első hozzászóló tökéletesen megfogalmazta.
2014. febr. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
87%

Szia! Keresztfiam is oxigenhianyos volt lelegeztettek percekig szuletese utan ballonnal...

Devenytornazni jarrtak mert izomletapadasa volt... Folyamatosan ugy megy mint aki balettozik nem ugral paros labbal, de egy iszonyat okos zsivany 2 eves fiu mar!


Ferjedrol meg van a velemenyem, de inkabb nem mondom...

Ossze kene tartani... Sok kapcsolatot visel meg a sikertelenseg! Probaljatok kicsit egymasra koncentralni, hogy nehogy ramenjen a hazassag! Ha lenyugodtatok1-2-3-4-5-6 honap mulva, akkor fussatok neki az orokbefogadasnak!

Nekunk is le kellett allni, tavaly 2 babat vesztettem el... Es a duhot a tehetetlenseget Paromon eltem ki! Rajtad a ferjed eli ki... Elgyengult, ennyit birt! Most magatokat mentsd ahogy tudod!

2014. febr. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kezébe adnám az összes motyóját, és tanácsként mondanám neki, hogy rögtön olyat keressen, akit elhagyott a férje egy újszülöttel, akkor a 9 hónapot se kell kivárnia. No meg még közölném vele azt is, hogy a problémáival együtt gondoljon önmagára.
2014. febr. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
100%

Tudom mekkora fájdalom lehet ez, hogy már csak egy gyerek hiányzik az életetekből, (illetve nem tudom, csak gondolom) de én úgy hiszem hogy ha 20 éve együtt vagytok jóban rosszban akkor nem szabad hagyni hogy emiatt tönkre menjetek.

Bár ha tényleg komolyan gondolta amit mondott, elgondolkoznék ezen, és lehet hogy mondanám is neki hogy menjen csináljon akkor gyereket másnak ha így gondolja...

Mióta próbálkoztatok? Biztos nem jöhet szóba a lombik, mesterséges? Egy profi dokival beszéltetek már?

2014. febr. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!