Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelenthet az, h rosszul...

Mit jelenthet az, h rosszul érzi magát a bőrében? Férjemről van szó.

Figyelt kérdés

Többször mondja, h rosszul érzi magát, ideges. Azt mondta, azért, mert mindig csak az unalmas hétköznapok vannak, soha nem történik velünk semmi jó, sok gond is a nyakunkba szakadt mostanában. Határozottan állította, hogy nem velem van baja, hanem a helyzettel. Mondta, hogy szeret és jó velem, őszintén mondta, nem tud hazudni.

Más is érzett már így? Mitől van ez? Mit lehet tenni ellene? Szoktunk néha programokat csinálni, nem ülünk mindig itthon.


2010. ápr. 29. 14:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg örülne,ha a gondok megoldódnának. Egy idő után, ha csőstül jön, bizony elveszi az ember életkedvét..
2010. ápr. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

persze, hogy van ilyen másnál is. bár nálunk télen volt ilyen időszak. korán sötétedik az embernek nincs kedve kimozdulni.

de most jó idő van, menjetek sétálni, parkba, ilyesmi. csináljatok több programot kettesben és barátokkal is. mi kerékpározni szoktunk menni, hosszú távon. nagyon kikapcsol.

minden nap csináljatok vmi jó dolgot, amit vártok egész nap, hogy leteljen a munkaidő és utána jó lesz.

ezen tudtok változtatni, ez nem olyan katasztrófa. vagy ha nincs kedvetek mászkálni vegyél masszázsolajat, és kényeztesd kicsit, jó feszültség ellen!

2010. ápr. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szedess vele B vitamint, és menjetek el néha sportolni valamit, mert a mozgás is boldogsághormont termel. Biciklizés, tollasozás, úszás, muszáj rá időt szakítani, utána jobb kedve lesz, csak vedd rá kedves szóval.
2010. ápr. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, h sokáig dolgozik, mire hazajön, már mindketten fáradtak vagyunk, nincs kedvünk kimozdulni igazán. A problémák sajnos rajtunk kívülállóak, csak az idő meg a sors keze oldhatja meg, mi megtesszük, amit tudunk.
2010. ápr. 29. 14:40
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell tudni látni a jót. Ez lehet bármi. Apróságok. Ahogy a legtöbb rossz is az.


Aki a rosszat keresi, az egy rossz világban él, aki a jót az egy jóban. Ha úgy érzem kivagyok, midig az alapoktól indulok el. Van két kezem, két lábam, nagyjából egészséges vagyok, békében élek. Ez máris olyan, ami nem adatik meg bárkinek. Aztán elkezdem keresni a pozitívumokat. Ez egy jó zene! Elértem a zöld lámpát. Van ülőhely a buszon. Szépen süt a nap. És máris azon veszem észre magam, hogy mosolygok. A mosoly amúgy is jó. Megfigyelés, hogy visszahat. Akinek jó a közérzete, mosolyog. DE aki mosolyog, holott nincs teljesen jól, annak is egy idő múlva jobb lesz a közérzete! Persze ezzel nem lehet mindent megoldani, de jobban leszel, ha mosolyogsz, mintha nem. ;)


A legfontosabb, a felfogás. Belülről. És csak azután jön a külvilág. Szerintem a velünk történő dolgok csak kb. 5%-a olyan, hogy nem tudjuk innen is, meg onnan is nézni. (Pl. ha meghal valaki, akit szerettünk...) A fennmaradó 95%-át igen. Vagyis azokról mi döntjük el, hogy most ez "jó" nekünk, vagy "rossz"?

2010. ápr. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hú, nagyon jókat írtál, köszi :) NEkünk sajnos van 2 problémánk az 5%-ból (nem haláleset szerencsére).
2010. ápr. 29. 14:49
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem bármilyen fáradtak vagytok, találjatok ki extrákat, programokat. Néha nekem sincs kedvem sétálni a barátnőmmel munka után, mert fáradt vagyok, de ha megteszem, egy idő után mégis azt érzem: feltölt.
2010. ápr. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálam ugyan ez volt, élni sem volt kedvem. Már kivizsgáltattam magam, azt hittem beteg vagyok, de a vérképen szuper tökéletes lett. Aztán nagy rábeszélésre mhelyet változtattam, 1 hónapja új helyen vagyok, komolyan mondom visszakaptam azéletemm!
2010. ápr. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
új helyen=új munkahelyen?
2010. ápr. 30. 19:24
 10/10 anonim ***** válasza:
igen
2010. máj. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!