Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megkérdezhetema mamámtól,...

Megkérdezhetema mamámtól, hogy mivel érdemeltem ki azt h nem szeret?

Figyelt kérdés

Nővérem 23 éves,én 20. Tesómnak van egy 2 éves gyerekeis. most Mikuláskor felhívta a mamám h menjen le mert a ygerekének ad Mikulás csomagot,kihangsúlyozta a telefonban h mi már nem kapunk mert mi mér kinőttünk beőle. Tesóm le is ment,éés mikor hazajött,mondta h a mama a gyereknek adott egy csomagot,meg 2000Ft-t h költse rá,és neki meg adott 3000F.ot,ugy h ne mondja el h kapott.

Rosszul esik,mert én mikor kicsik voltunk akkor se csak azért mentem hozzá,h kapjak valamit,és mégis olyan mintha nem is léteznék. Talán ha én is szülnék neki dédunokát akkor emberszámba venne.


2009. dec. 10. 18:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz rá, de úgy sem fogja azt mondani, hogy ő nem szeret.
2009. dec. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
annyira nem értem h miért ilyen velem. nem az a rohadt pénz,mert sose szoktam kérni tőle,örültem ha ad,és elfogadtam ha nem. De akkor miért mondja h egyformán szereti az összes unokáját? Mikor szemmel láthatóan kivételez
2009. dec. 10. 18:16
 3/19 anonim ***** válasza:
54%

Szeret téged, de te felnőtt vagy (habár most gyerekesen viselkedsz)

a Mikulás Bácsi a kétéveshez jött. az anyjának hirtelen elgyengülésből adott. Az hibázott, hogy elmondta.De egy anyánál - tudja a mamád is - mindig elkél a pénz. Azt nem Mikulásra adta, csak amolyan családsegítség volt. Ne irígykedj, ez olyan butaság. Felnőtt nő vagy!Vedd észre! Nem jár már hozzád a Mikulás, sem az angyal! Viszont lehetsz rossz, s nem kapsz virgácsot ! :) A te Mikulásod mit hozott mamának? S a kicsinek?

2009. dec. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
50%

Már nem kell elfogadni nagyon, inkább vinni neki valamit! 20 éves vagy!!

A tesód családos, az ilyen fiatalon nehéz anyagilag, ezért segített a mama!

2009. dec. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
76%

Akkor én most lőjem fejbe magam mert 21évesen még kapok Mikulás ajándékot? O.o

Amugy lehet meg kéne látogatnod a mamádat, és finoman erre terelni a szót, hátha véletlenül elmondja, miért bököd a csőrét.

2009. dec. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Rosszul esik ez egész helyzet,mert már máskor is volt rá példa. tesóm annak idején mikor ballagott a 40ezerFt-os ruha árát elkérte a mamámtól "anya nem tudja kifizetni címszó alatt",holott anya már rég kifizette. És ez kis is derült,pont akkor mikor nekem kellett kifizetnia ruhámat,csak 10 ezer ft- kellett volna,az is ugy h fizukor vissza kapja. De azt mondta a telefonban h nem ad,mert én mindig lehuzom őt. Providentet kellett felvennük h ki tudjuk fizetni. 4 Hónapig dolgoztam diákként a semiért,h segítsek kifizetni anyámnaka providentet. DE azok után h ezt mondta én ugyanugy szoktam hozzá menni,segítek neki takarítani meg ilyneke,meg amit tudok,bevásárlás,főzés. És soha nem vártam el h adjon érte vmit. tesóm mondta h azt a 3000Ft-.ot neki adta,és külön kihangsúlyozta h én ne tudjak róla.
2009. dec. 10. 18:42
 7/19 A kérdező kommentje:
érdekelne hogy miért ilyen velem... mikor soha nem adtam rá okot h igy megvessen.
2009. dec. 10. 18:44
 8/19 anonim ***** válasza:
51%
Ha gyűlik megint egy kis pénze, azt meg neked fogja adni. Azért ötezer forint karácsony előtt! Nem biztos, hoyg van már pénze.
2009. dec. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
66%
Tesód elég hülye, hogy elmondta. Azért titkolta, mert neked nem jutott, és nem akart megbántani.
2009. dec. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt se tudja, hogy bajod van!!!
2009. dec. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!