Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem értem a nőket, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem a nőket, miért kellett neki ezt csinálnia?! Nem ezt érdemeltem.

Figyelt kérdés
Először is azzal kezdeném, hogy nem volt még barátnőm pedig egy tucat csajnál is próbálkoztam és mindhiába, egy hónapja elkezdtem ismerkedni egy csajjal (először neten, mert tőlem 30 km-re lakik) és úgy voltam vele, h nála mindent beleadok (teperni fogok ezerrel). Első találkozásnál nagyon egy hullámhosszon voltunk, jól éreztük magunkat, ismerkedésnek tökéletes volt. A következő találka csak annyi volt, h lementem kocsival a városába, mert már látni szerettem volna. Találkoztunk is, beszéltünk egy keveset a kocsiban majd hazavittem (út közben kicsit hülyültem amikor vezettem :D ) vettem neki virágot, amit oda is adtam neki, amikor odaértünk hozzájuk. Meg volt illetődve látszódott az arcán, örült  És megbeszéltük, hogy elmegyek egy másik városba bulizni, mert ő is megy oda. Fel is mentem a buliba, csak nagyon zavarba voltam, nem akartam, h ezt is elcsesszem (azt terveztem, h megcsókolom és végre megtöröm az átkomat és végre enyém lesz az a csaj, aki eddig minden szempontból a legtökéletesebb volt számomra, ugyanis nekem olyan volt, mintha az összes csajt akikkel eddig ismerkedtem egybegyúrták volna és ő jött ki belőle, mint végeredmény), a ruhatárnál össze is futottam vele, de pont akkor kerültem sorra és mire leadtam a kabátot eltűnt. Egész este keresgéltem, hogy merre van és egyszer csak észrevettem, hogy épp smárol egy sráccal. Meggyőződtem róla még egyszer, hogy ő e az és sajnos ő volt. Mondanom se kell, hogy utána leléptem a buliból, összetört szívvel, mint mindig. Lányok, miért csináljátok ezt?!  F/19
2011. okt. 23. 08:50
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 szamóca.. ***** válasza:
36%
én nem csinálom. de én a virágnak se örülnék.
2011. okt. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
100%

"Találkoztunk is, beszéltünk egy keveset a kocsiban majd hazavittem" Na, itt kellett volna megcsókolnod, nem 10 sorral később gondolkozni rajta.

Legyél kicsit határozottabb, és ne arra várj, hogy valaki rád erőszakolja magát.

2011. okt. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 A kérdező kommentje:
Kedves 2. pont ez az, nem akartam elsietni semit. Ez volt a 2. találkánk és mondta nekem még pár napja, h óvatos a fiúkkal, mert sokszor megszívta, ezért se szerettem vna elsietni a dolgokat.
2011. okt. 23. 09:02
 4/65 anonim ***** válasza:
100%
De attól még nem baj, ha összejöttök, csak onnantól nem kell kapkodni. Gondolok ilyenekre mint szex, együtt alvás, közös hétvége.
2011. okt. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 A kérdező kommentje:
Egyenlőre nekem még az is elég lett vna, ha megcsókolom, nemhogy együtt alvás meg ilyenek. :) De az biztos, hogy most kell nekem egy "kis" idő, mire helyrerázódok.
2011. okt. 23. 09:20
 6/65 anonim ***** válasza:
82%
Ez pofátlanság volt. Lehet nyakonvágtam volna :O (a)
2011. okt. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
39%
Mert a srác (akivel smárolt) jobban néz ki nálad. Ennyit ér a lányoknak egy pasi, ha találnak nála jóképűbbet, már le van szarva. Jobb ha ebbe beletörődsz.
2011. okt. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 A kérdező kommentje:
Utolsó igazad van. :/ Nem láttam a srácot akivel smárolt, mert pont eltakarta a csaj az arcát, de ő tudja, én megint megpróbáltam mindent, sokat veszített,hogy ezt csinálta, mert én a tenyeremen hordoztam volna. Nah de most már mindegy. Így alakult. Csak ezek után nem tudom, h mit reagáljak, hogy ha rám ír.
2011. okt. 23. 10:26
 9/65 anonim ***** válasza:
100%
Küldd el melegebb éghajlatra, aztán tiltsd le!
2011. okt. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 A kérdező kommentje:
Ezt nem ígérhetem meg neked, mert előtte kíváncsi lennék, hogy neki mi a véleménye a történtekről.És majd ahogy alakulnak a dolgok, majd döntök a további sorsáról/sorsunkról.
2011. okt. 23. 10:33
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!