Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek mivel érdemeltem...

Szerintetek mivel érdemeltem ezt ki, hogy így viselkedjen? Ez bunkóság igaz? Mit tegyek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Nos, az a helyzet, hogy ismerek egy gyereket a netről kb. 2 éve. Én is 16/F vagyok (ő 17), és eddig tök jól elbeszélgettünk, meg minden, nem volt semmi vita vagy valami. Olyan volt, hogy egy ideig nem beszéltünk mert tanulni kellett vagy ilyesmi. De az utóbbi időben elég sokat beszéltem vele, minden nap. Aztán kb. 1 hete elég érdekesen viselkedik, de nem tudom, hogy mitől. Múltkor kilépett MSN-ből köszönés nélkül, és másnap megkérdeztem, hogy miért lépett ki. És tudjátok mi volt a válasz? "Bocsi, lusta voltam elköszönnixD" Na ezen eléggé meglepődtem, furcsa volt ezt így hallani tőle, hogy egy hello-t lusta volt leírni, de nem akartam kiosztani vagy valami, mert nem vagyok olyan típus. Aztán 3 napja meg írtam neki MSN-en, és kb. fél óra múlva visszaírt, hogy "jajj, már ennyi az idő?" és nembírtam ki, hogy ne kérdezzek vissza h mért nem hajlandó köszönni? "Bocsi, hali". Az meg a másik, hogy azóta egyáltalán nem beszéltünk, direkt nem írtam neki, hátha ír. De nem. Régebben ő is írt mindig. Amúgy, kb. 2-3 hete mondta hogy a régi csaja jár még a fejében, akivel kb. 1 éve szakított, és ezért rossz kedve van. De tulajdonképpen ezt se értem igazán, mert szerintem túl kéne lépnie ezen nem törnie magát rajta állandóan. (Amúgy sajnálom is, mert már több csajjal próbált összejönni az utóbbi időben de csak átverték/kihasználták.) Ezen kívül teljesen normális gyerek, mindenről eltudunk beszélgetni, de ezek az apró "bunkóskodások" vagy hogy mondjam, nagyon zavarnak. Régebben sose csinált ilyet. Csak túlreagálom ezt? Vagy ha nem, kérdezzek rá? Megsérteni nem akarom. Köszi előre is a válaszokat.
2010. dec. 15. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Szép pár lenne belöletek :)
2010. dec. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
pff... kösz a választ
2010. dec. 15. 20:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Eléggé neveletlennek tűnik ez a gyerek. Mondd el neki, hogy téged zavar az ilyen viselkedés. Ha nem változik semmi, akkor neked kell mérlegelned, hogy ezzel a viselkedéssel együtt elfogadod őt vagy inkább más társaság után nézel.
2010. dec. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Irigyellek.
2010. dec. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Felejtős ez.

Ha amaz jár az eszében. Magától érthető h miért nem köszön el. Azért mert csak időtöltésnek kellesz neki.


Velem jobban járnál sztem.

18/F

2010. dec. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem csak időtöltésnek, ebben biztos vagyok, de köszi a választ
2010. dec. 15. 20:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Túlreagálod.
2010. dec. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, már énis rájöttem, és meg is bántam. Köszi a válaszokat!
2010. dec. 16. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!