Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot vegyek...

Milyen ajándékot vegyek karácsonyra anyámnak?

Figyelt kérdés

Apámnak már megvan, hogy mit fogok venni, de anyámnak nem nagyon tudok jó dolgot kitalálni.

Elsőnek gondoltam egy könyvre, de aztán rájöttem, hogy azt úgy is ki tudja kölcsönözni, aztán jutott eszembe a szakácskönyv, de mivel elég válogatós vagyok tesómmal együtt, ezért úgyis csak a megszokott kajákat csinálná.

Aztán valami fényképes tárgyra gondoltam, bögre, vagy párna, vagy valami, de nincs semmilyen normális képem, amit rányomatnék bármire.


Mit vegyek neki?

Valami olyanra gondoltam, amit használna is, pl. fürdősó, de nem tudom, hogy jó ötlet-e.


És mivel még csak 14 éves vagyok nincs keresetem, kb. 3000 forint körül szeretném megúszni.


Várom az ötleteket.


2009. dec. 10. 22:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem vehetsz neki egy könyvutalványt, pl. a Libriben 500-1000Ft-ért már lehet venni, azon azt vesz majd, amire szüksége van, mellé pedig egy cserepes növényt (TESCO-ban vannak szép bonsai fák, én magamnak is vettem egyet, 1300Ft-ba kerül, különleges is, nem egy sablon növény, és mégse drága, Mikulásra vettem anyunak egy mini tuját, nagyon örült neki, az 1200Ft volt virágosnál, ez se jellemzően hétköznapi), marad is pénzed még, és süthetsz mellé valami sütit az egész családnak, aminek szintén biztos örülne anyukád is.
2009. dec. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, még nem döntöttem el mit veszek, de adtatok pár extra ötletet.


És azért oké, hogy még csak 14 éves vagyok, de mégsem csak 8.

Kézzel nem tudok nagyon mit készíteni, egy rajz nem valami nagy szám, varrni/festeni vagy bármi ilyesmit nem tudok.

2009. dec. 11. 15:53
 13/13 anonim válasza:
én minden évben gyertyatarót vagy vmi hasonló kis dolgot veszek neki mindig be is vállik egy szép jertyatartó 400Ft és 1000Ft között már kapható
2010. dec. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!