Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 6 éves kisfiamat hogyan...

6 éves kisfiamat hogyan "szoktassam" hozzá, hogy kapcsolatom van?

Figyelt kérdés
Vagyis hogy van barátom, akit előbb-utóbb az életünk részének szeretnék. Egyszer találkoztak, fel is fogta, hogy anya szereti a srácot.... de természetesen kisajátított magának, hogy csak ő csókolhatja anyát, anya csak az övé. Tőle nem veheti el senki. Ezeket inkább játékosan, nem agresszíven tette. Mégis félek, hogy lelkileg sérülést okozok neki. A páromnak nincs gyereke, így ő ezt nem éli meg. Szeretnék tanácsokat kérni azoktól, akik voltak/vannak hasonló helyzetben!

2014. febr. 24. 09:28
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Az biztos, hogy elsőre nem kellene sokkolni a fizikai kapcsolatotokkal.

Is,erje meg, mint barátot...legyen neki szinpatikus...játszanak együtt..

Hagyd őket magukra (kimesz a konyhba...ők pedig legyenek el)

Majd menj le boltba...stb

Aztan fokozatosan, amikor hozzászokott, akkor lehet az érintéseket, és esetleg puszit, majd csókot is előtte.

Ha eddig nem látott senkivel, akkro persze, hogy ki akar sajátítani...ez nem azét van mert aupz ilető párkapcsolatod...

A kesztfiam akkor kiakad, ha az anyukájával megöleljük egymást, vagy az anyukája(szüleinél lakik) otthonhagyja míg kikisér a buszmegállóba.. .

Túlságosan kihagynak mindenkit az életükből. Csak anya és fia vannak (4 éves a gyerek), és a gyerek úgy ítéli meg, hogy ha az anyja mással is foglalkozik, akkor vele már nem fog..

Fokozatosságra van szükség.

2014. febr. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Majd megszokja van körülötted valaki,és természetes lesz neki.ne görcsölj rajta.
2014. febr. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%

Eleinte nehéz lesz, sok fog múlni a jelenlegi párodon. Sajnos a kis gyerkőcnek ez komoly megpróbáltatás, nálunk a párom úgy segített a hasonló helyzetben, hogy mindig csupa jót mesélt rólam a kisfiának. Ami néha nem volt igaz.

És próbáltunk a gyerek előtt semmi olyat nem csinálni, ami zavarná őt. Elvittük őt is mindenfelé, vettünk neki sokmindent, és úgy tekint rám a mai napig, mint egy jó barátra szerencsére.

2014. febr. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Páromnak van gyereke, nekem nincs. Úgy lettem bemutatva, mint apa barátnője, aztán megszokta hogy ott lakok az apjával, hogy nekem is szót kell fogadnia stb.

Eleinte anyának is szólított, de az anyja megtiltotta neki ezért a keresztnevemen szólít.

2014. febr. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! átgondolom a tanácsokat.... sajnos a csak barátként való bemutatást elrontottuk.... én se gondoltam bele, de így utólag már látom így kellett volna.

Moast marad a fokozatosság.

2014. febr. 24. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!