Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rámehet a friss kapcsolatom a...

Rámehet a friss kapcsolatom a család ellenségeskedésére?

Figyelt kérdés
22 vagyok a barátnőm 19 fél éve jöttünk össze. Most a család (a nagyszüleiből kiindulva) kitalálta, hogy ellenzik a kapcsolatunkat, a lányt haza parancsolták engem meg elzavartak. Persze együtt vagyunk, nálunk, de néha hazamegy. És nekem ez rossz. Kisülhet ebből bármi jó? A barátnőm azt mondja szeret, de aggódom. Nagyon.
2013. jún. 17. 23:56
 1/5 anonim ***** válasza:
A lányon múlik mennyire szeret és áll ki melletted ! Annak idején anyám teljes mértékben a párom ellen áskálódott,azért mert ő nem ilyet képzelt el ,pénzesebbet stb... hosszú lenne leirni ,de nagyon kemény menet volt komolyan ! A gyűlölködés folytatódott amikor teherbe estem,te jó ég .... de ki volt akadva .Szülés után sem békült meg .Nem hagytam magam,hogy "bántsa "a páromat .Annyira elmérgesedett a helyzet ,hogy egy évig nem tartottam anyámmal a kapcsolatot ! 11 év után sem fogadta el ,már visszább vett az alaptalan rágalmakból ,de látogatóba anyuhoz a párom nélkül megyek azóta is .Nekünk nem ment rá a kapcsolatunk szerencsére ,mert tudtam,hogy anyám fanatizmusa a párom ellen nem megalapozott .Sosem engedtem volna,hogy közénk álljon ! Ha tényleg őszintén szeretitek egymást tartsatok ki ,ne hagyjátok magatokat !
2013. jún. 18. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen rá, ha nem vagytok elég erősek.


Nekem hasonló volt a szitu, csak mi azonos korúak vagyunk. Ha tényleg szeretitek egymást, akkor mindent kibírtok - mi az, hogy egy 19 éves lányt hazazavarnak és honnan? mi az, hogy téged elzavarnak és honnan? -, ha ez csak rózsaszín lufi, akkor hamar elpattan. Csak rajtatok múlik.


Ami nem zúz össze, az megerősít. :)

2013. jún. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért ellenzik a kapcsolatot?
2013. jún. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sok a családi probléma nálunk, épp most fut egy hivatali válás és sajnos olyan dolgok jutottak a fülükbe amikről nem lenne szabad tudniuk. Például édesanyám rossz anyagi helyzetben van, ezért önellátó lettem, itt sincs kolbászból a kerítés. Biztos azt gondolják, hogy más családnál abból van.
2013. jún. 18. 09:06
 5/5 anonim ***** válasza:
nálunk a mama próbált közénk állni. de nem sikerül. pont úgy voltunk hogy egymás mellett laktunk. mindenbe beleszólt amit megelégeltem. elköltöztünk párommal albérletbe. igaz nem tartom vele a kapcsolatot de ez így jobb. nyugodtabb vagyok. ne engedjétek hogy beleszóljanak.
2013. jún. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!