Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért rossz a kapcsolatom...

Miért rossz a kapcsolatom anyával?

Figyelt kérdés

Mostanában sokat veszekszünk. Régen is ez volt,de nem ennyire. Teljesen félre ismer. Egy telhetetlen,önző embernek tart,holott egy elég érzékeny önbizalomhiányos ember vagyok (barátaim szerint is). Olyanokat vág a fejemhez,hogy jobb lenne nélkülem,bár megse szült volna stb.Nem érzem hogy a családom lenne,nem beszélünk semmiről. Sokszor elküldöm,de azt is csak azért mert általában nincs kedvem semmihez. Sokszor bánok vele rosszul,de ő is hasonlóképp bánt velem,mikor kicsi voltam. Tudom,tini lázadó kor, de ez nekem nem megy.:/ És neki se.Nem tudom mi a megoldás..Help.

17/L


2013. máj. 12. 22:00
 1/2 anonim ***** válasza:

1.Kommunikáljatok emberi módon egymással!Nem vagyunk állatok,nem kell veszekedni,nem kell egymásba kötni,hanem értelmes hangsúlyon kell érvelve vitázni,és nem belevinni az érzelmeket.Ha sikerült mindent átbeszélnetek,akkor utána új lapot nyithattok az anya-lánya kapcsolatban.

2.Miután új lapot nyittok,legyetek egymással sokkal figyelmesebbek!

3.Mondjátok el egymásnak,hogy mti szerettetek meg egymásban!

2013. máj. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Probalj meg minnel hamarabb onallo lenni es a labadra allni.

Az egyik baratom volt ebben a helyzetben az elvalt anyjaval

az anyja halalra szekalta nert felt egyedul marad

persze meg is kapta

baratom elkoltozott dolgozni.

Azota boldogabb es a kapcsolatuk is javult!

2013. máj. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!