Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért reagálhatott így? Mit...

Miért reagálhatott így? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A férjem tegnap elmesélte, hogy egyszer az előző barátnője befestette a férjem haját szőkére azzal a kamu dumával, hogy pakolás, és jót tesz a korpának, és olyan sárga és csúnya lett a feje, hogy fogta mérgesen a borotvát, és megszabadult a hajzattól. Erre én megjegyeztem, hogy nagyon buta nő lehetett az, hogy ilyet csinált, és nem hiába diplomás takarítónő. Ezután elmentem fürdeni, és mikor visszamentem a szobába, a férjem semmiből letámadott, hogy álljak a mérlegre, hogy hány kiló vagyok, nézzek magamra, miért nem törődök magammal, mozgok többet. 7 hónapja szültem, kicsit még nagyobb a hasam, nagyon lassan megy le, húzódik vissza. Eddig mindig ő nyugtatott, hogy idő kérdése, és úgyis lefogyok, és hogy ő így is imád. Rákérdeztem, hogy ezt most miért mondja, mi a baja velem hirtelen, de nem szólt semmit. Később újra rákérdeztem, de csak mérgesen annyit mondott, hagyjam békén, nincs semmi baja. Nagyon megdöbbentem, mert eddig nagyon jól megvoltunk. Semmi másra nem tudok gondolni, csak arra, hogy megsértődött, hogy megjegyzést tettem az exére. De magában már ez is fura. Egész este nem szóltam hozzá, elfordultam, ma reggel sem válaszoltam a kérdésére, inkább kimentem. Ezután már nem is erőltette a beszélgetést, duzzogóra fogta a figurát.

Nem tudom mit csináljak... Tegnapig azt gondoltam, hogy nagyon szeret, és boldogok vagyunk a kicsivel együtt.



2014. febr. 25. 08:55
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
75%
Lehet összefutott az exével,vagy látta valahol,és lehet hogy nagyon csinos volt.Ezért is jutott eszébe,hogy elmesélje a sztorit az exéről,akit Te lefikáztál,pedig csinosabb most mint Te.Lehet úgy gondolta,jogtalanul fikázod,mikor most éppen Ő a szebb,lehet úgy gondolja,majd akkor mondj ilyeneket,ha leszel olyan csini mint Ő.Persze ez mind csak feltételezés.Nem hiszem,hogy ettől még nem szeretne a párod,ehhez ennek semmi köze,csak éppen valamiért szeretné,ha lennél olyan csinos mint az ex(de mivel fogalmam nincs ,hogy néz ki az ex,ez mind-mind csak feltételezés)szeretne melletted büszkén menni az utcán,hogy lám milyen csinos az én párom.Lehet,hogy valami barátja tett megjegyzést,hogy látta az exet,és milyen bombasztikus volt,és Ő azt szeretné,ha ezt rólad mondanák.
2014. febr. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:

10-es: logisztikus vagyok


11-es: Hát, ha ez a helyzet, hogy az a baj, hogy jelenleg a szülés miatt épp nem lehet velem villogni az utcán, mint egy díjnyertes ebbel, az elég gáz. Azt meg épp kizárhatjuk, hogy az történt, hogy szuperül nézett ki az ex, mert mikor utoljára láttam, tele volt gennyes pattanással az arca, és facsarni lehetett volna a hajából a zsírt.

2014. febr. 25. 09:54
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
Persze,hogy gáz,és sztem ezt ő is tudja,sztem nem is rád mérges,hanem,magára,mert tudja,hogy nem ildomos az elvárása,de mégiscsak férfi.
2014. febr. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem az a baja, hogy tudta ő is hogy lökött az ex és ezt egy " idegen" is észreveszi ő meg mégis bedőlt a hülyeségnek ezáltal ő is egy lökött.
2014. febr. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
78%
ne is törödj vele,ha legközelebb is ilyen bunkó,állj a mérlegre meg,hogy nézel ki.Akkor haláli nyugalommal válaszólj neki.Csak ugy drágám ahogy szó szerint el b..tál.
2014. febr. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
71%
Ha az embered magára akarja venni, akkor úgy értelmezi ezt, hogy szerinted az ex egy végtelenül ostoba vki, de nála már csak az lehet ostobább akit megszivatott.
2014. febr. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
Hozzá tenném még, hogy félre értés ne essék, én nem nézem le a takarítókat, én is régebben dolgoztam a vendéglátóiparban, még wc-t is nekünk pincéreknek kellett súrolni. De mellette nem hittem magam Nobel díjas fizikusnak, se Oscar díjas művésznőnek.
2014. febr. 25. 10:57
 18/34 anonim ***** válasza:
67%
Te féltékeny vagy, az van.
2014. febr. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
87%

Megsértődött, mert kritizáltad egy korábbi választottját. Ehhez egyébként nem kell túl nagy ész szerintem, hogy ne tedd... Ráadásul ez nekik akkor valószínűleg vicces volt, fiatalok voltak még. Van az a korosztály, amikor még vicces mondjuk fogkrémet kenni a kilincsre...stb.


Biztos szeret, csak azt akarta tudomásodra hozni, hogy közel sem vagy tökéletes, fogd vissza magad mikor másokat kritizálsz.

2014. febr. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
66%

"Biztos szeret, csak azt akarta tudomásodra hozni, hogy közel sem vagy tökéletes, fogd vissza magad mikor másokat kritizálsz."


Ez komoly? Szerinted ha a férjed ráállít a mérlegre, hogy hány kiló is vagy, akkor egy leckét tanít, mint valami kínai bölcs?

2014. febr. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!