Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért reagálhatott így? Mit...

Miért reagálhatott így? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A férjem tegnap elmesélte, hogy egyszer az előző barátnője befestette a férjem haját szőkére azzal a kamu dumával, hogy pakolás, és jót tesz a korpának, és olyan sárga és csúnya lett a feje, hogy fogta mérgesen a borotvát, és megszabadult a hajzattól. Erre én megjegyeztem, hogy nagyon buta nő lehetett az, hogy ilyet csinált, és nem hiába diplomás takarítónő. Ezután elmentem fürdeni, és mikor visszamentem a szobába, a férjem semmiből letámadott, hogy álljak a mérlegre, hogy hány kiló vagyok, nézzek magamra, miért nem törődök magammal, mozgok többet. 7 hónapja szültem, kicsit még nagyobb a hasam, nagyon lassan megy le, húzódik vissza. Eddig mindig ő nyugtatott, hogy idő kérdése, és úgyis lefogyok, és hogy ő így is imád. Rákérdeztem, hogy ezt most miért mondja, mi a baja velem hirtelen, de nem szólt semmit. Később újra rákérdeztem, de csak mérgesen annyit mondott, hagyjam békén, nincs semmi baja. Nagyon megdöbbentem, mert eddig nagyon jól megvoltunk. Semmi másra nem tudok gondolni, csak arra, hogy megsértődött, hogy megjegyzést tettem az exére. De magában már ez is fura. Egész este nem szóltam hozzá, elfordultam, ma reggel sem válaszoltam a kérdésére, inkább kimentem. Ezután már nem is erőltette a beszélgetést, duzzogóra fogta a figurát.

Nem tudom mit csináljak... Tegnapig azt gondoltam, hogy nagyon szeret, és boldogok vagyunk a kicsivel együtt.



2014. febr. 25. 08:55
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
A párod vagy a testvére vagy az anyukája véletlenül nem takarítónő, és azért vette ennyire a szívére, hogy te így ledegradálsz másokat? (megjegyzem bunkó módon)
2014. febr. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Már írtam, hogy nem a takarítónőkkel van bajom, nem nézem le a szakmát. A hangsúly a diplomás-on volt. Hírből tudom, hogy a csaj iszonyatosan okosnak, és nagyra tartja magát annak ellenére, hogy egy rendes iskolája nincsen. Az a fajta, aki máson egyből észre veszi, hogy meghízott valaki, ha az ember felszed 5 kg-t, de azt nem látja meg, hogy az ő hajából meg csöpög a zsír. Más szemében a szálkát is, a sajátjában a gerendát se... Konkrétan nem engem fikázott, hanem egyik ismerősöm panaszkodott, hogy beszólogatott neki a csaj, pedig bár az ismerősöm kissé erősebb, de sokkal jobb nő, ápolt és szép arcú, a bokájáig sem ér az az okostojás.

Engem meg igen is bosszant, hogy egy ilyen nőről kell történeteket hallgatnom. Mivel a sivatagi sánta kutyát nem érdekli, és még én vagyok "megbüntetve" mert kritizáltam Ő királyi kisasszonyiságát. Ez a bosszantó az egészben.

2014. febr. 25. 13:09
 23/34 anonim ***** válasza:

"Lehet összefutott az exével,vagy látta valahol,és lehet hogy nagyon csinos volt.Ezért is jutott eszébe,hogy elmesélje a sztorit az exéről,akit Te lefikáztál,pedig csinosabb most mint Te.Lehet úgy gondolta,jogtalanul fikázod,mikor most éppen Ő a szebb,lehet úgy gondolja,majd akkor mondj ilyeneket,ha leszel olyan csini mint Ő."


Na basszus, ezek ám a törhetetlen és halhatatlan szerelem ismérvei!

Na meg a kirohanások, hogy állj a mérlegre, mielőtt az exemet kritizálod, tyűha, ez is mind arról árulkodik, hogy mennyire szereti a párját!

Akit nem igénytelen nagyseggűz le a férje (bocsi kérdező, biztosan nem vagy az), azt nem is szereti - megint tanultunk valamit!


Minek hozta fel a témát? Ja hogy nekem hallgatnom kell az anekdotákat az exről, de véleményt persze nem szabad nyilvánítanom, csak üljek csendben és bólogassak, mint egy kiskutya. Gondolom ezt is azért kell csinálnom, mert annyira szeret...!

Minek mesél el egy sztorit, aminek sanszos, hogy ilyen megjegyzéssel végződik majd a hallgatóság által, végtére is én is azt gondolom, hogy ez nem vicc kategória.

Na meg azt is gondolom, hogy ha egy pasi ide kiírta volna, hogy ezt tette velem a barátnőm és jogos-e, hogy szájon csaptam, a nagyja ember azt válaszolná rá, hogy idióta és megérdemelte.


Szóval megértelek kérdező, ha nekem így nekem támadt volna a férjem, biztosan elgondolkodnék, mit is jelentek neki. Egyáltalán nem értem, miért védi az exét, és hogy meri. Azért ha nem vagytok 20 évesek, akkor tudhatná, hogy ezt nem illik, senki nem venné ezt jónéven. Neki hogy tetszett volna, ha nekiállsz sztorizni a régi párodról, ő tesz egy megjegyzést, erre te lemarod a fejét és valóban nagyon csúnyán megsérted és megalázod a hiúságát?!


Azoknak is gratulálok, akik szerint ez a viselkedés belefér egy kapcsolatba!

2014. febr. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Hányan írták,hogy belefér egy kapcsolatba?A kérdés az volt,hogy Miért reagálhatott így? Arra válaszoltak többen.Nem arra,hogy ez normális dolog-e,és belefér-e egy kapcsolatba.
2014. febr. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Na beszéltetek a férjeddel az esetről?
2014. febr. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj 24es, de aki meg tudja magyarázni ezt az irtózatos taplóságot, és még a nőt marja le, annak szerintem ez igenis belefér a kapcsolat fogalmába. Máskülönben nem ezeket írta volna.

Azért mert nem azt mondta, hogy mit akarsz, ez bőven belefér, még ugyanezt juttatja kifejezésre, csak pepitában.


Elbeszélgetnék a férjem fejével, EZT TENNÉM! El magyaráznám a bibliai mondást, miszerint ne tedd mással, amit nem szeretnél, ha veled tennének.

És már megálljon a menet, de itt a nyúl viszi a vadászpuskát - nehogy már még ő legyen megsértve! Végül is ki sértett meg kit? Mert ha ő úgy gondolja, hogy a kérdező őt (azzal, hogy lemondta az exet), akkor ott nagyon nagy bajok vannak!


A férjed talán egy Adonisz? Hetente 5ször sportol, szabadidejében férfi modellkedik és a hasizmain gondolom húst lehet klopfolni? Miért nem mondtad neki, hogy álljon rá ő a mérlegre, aztán szövegeljen! Ja, hogy ő úgy tökéletes, ahogy van.....

Vagy milyen jogon degradálja egy igénytelen nem mondom mivé a nőt, aki gyereket szült neki és mellette van jóban-rosszban?!

Ez aztán nagyon intelligens vislekedésre vall, ha nő kezdett volna el így letámadni féfit, arra is ezt mondanám. Lehet ezt normálisabban is, de semmiképp nem ilyen előzmények után.


Az a helyzet, hogy az ex a múlt (vagy legalábbis annak kellene lennie!!) és soha, semmilyen körülmények közt nem fogok ilyet megérteni, hogy valaki megvédi a vele élő szerelme ellenében és szemben.

2014. febr. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Én is próbáltam magyarázni,de nem azért mert úgy gondolom,hogy ez egy jó kapcsolatba belefér.Csupán tényleg a kérdésre válaszoltam,annak is csak az első részére,a másodikra nem,arra,hogy mit tennék,mert fogalmam nincs,nem gondolom,hogy ez a helyzet nálunk előfordulhat.
2014. febr. 27. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
46%

Nézd, értelmes ember nem szolja le a parja volt partnerét. Teljesen értelmetlen, ráadásul bunkósag is. Az élete része volt, annó fontos volt neki, ma nem kell letagadni, vagy leszolni, el kell fogadni, hogy a múltja része.

Nekem is volt "szerencsém" egy partnerhez, aki folyamatosan leszolta az exemet: eleg gyorsan ex lett belole. Nem tűröm, hogy bárki sértegesse azt, akit szeretek, vagy ebben az esetben szerettem.

2014. febr. 27. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
53%

"Nekem is volt "szerencsém" egy partnerhez, aki folyamatosan leszolta az exemet: eleg gyorsan ex lett belole. Nem tűröm, hogy bárki sértegesse azt, akit szeretek, vagy ebben az esetben szerettem."


?????????????!??!!!

Tudod mi erre a megoldás? Nem kell mást hülyíteni, ha még az előzőt szereted!


NEM TŰRÖM, HOGY BÁRKI SÉRTEGESSE AZ EXEMET?!

Nyilván azt nem tűröm, hogy naponta 100szor ezzel piszkáljon, persze, hogy erre megmondom, hogy nem fejeznéd már be végre?!, de itt nem erről volt szó, hanem figyelj: a férje felhozott egy valóban ostoba sztorit az exéről, erre a kérdező őszintén megmondta rá a véleményét (ami gondolom szabad, önalló emberek kapcsolatában teljesen normális dolog), aztán most áll a bál, hogy hogy merte :XD.


(hatalmas agytröszt lehetett a nő: pakolást rakok a hajadra, ja bocsi, olyan lettél, mint a napos csibe, ha-ha-ha, de vicces. Jó, ok drágám, most megyek, és tar kopaszra borotválom magam, mert a napos csibe párduc-beütéssel friszkó azért nem annyira menő a bankban vagy az irodában. Bár igaz, a tar kopasz sem, de most mit tehetnék... Ekkora idióta honnan jön már, dolgozott ez életében?)



Hol érdekel már engem az, akiből kint vagyok?

Mit számít nekem, hogy az ember, akit szeretk, tesz 3 megjegyzést az esetlegesen valóban idióta exemre?!


Igen, előfordul, hogy normális, intelligens, felelősségteljes emberek hatalmas görényeket fognak ki, mondjuk a normalitás ott mutatkozik meg, hogy időben felismerik és nem kötik velük ösze magukat egy életre.


Ha aztán erre a szerencsétlenségre életem párja a száján kiszalajt egy "b..a meg, ez azért nem volt egy professzor"-t, azért azt meg tudom érteni, sőt, egyet is értek vele.

Nem fogok egy idiótát védeni, sem veszekedni miatta, ha lezártam, és hiúsági kérdést sem fogok belőle csinálni. Igen, hibáztam, de tanultam belőle és most van mellettem egy ember, akinek az a másik a nyomába sem jöhet! Így működik egy tiszteletteljesm szeretetteljes AKTUÁLIS kapcsolat.


(És nem, természetesen az aktuális pár nem fogja naponta 3szor előrángatni a régi, nem annyira sikerült kapcsolatot, mert amint írtam is, a hülye után nyilván normális embert választottam. De ha én anekdotázok, hogy mekkora tapló volt a régi, akkor ne csodálkozzak már, és főleg ne vagdalkozzak, ha a jelenlegi rámondja, hogy azta, ez ám az IQ-betyár :-).

2014. febr. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Nem megy az erto olvasas, utolso, azt latom... Multido, mint olyan, ismeros?
2014. febr. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!