Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért reagálhatott így? Mit...

Miért reagálhatott így? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A férjem tegnap elmesélte, hogy egyszer az előző barátnője befestette a férjem haját szőkére azzal a kamu dumával, hogy pakolás, és jót tesz a korpának, és olyan sárga és csúnya lett a feje, hogy fogta mérgesen a borotvát, és megszabadult a hajzattól. Erre én megjegyeztem, hogy nagyon buta nő lehetett az, hogy ilyet csinált, és nem hiába diplomás takarítónő. Ezután elmentem fürdeni, és mikor visszamentem a szobába, a férjem semmiből letámadott, hogy álljak a mérlegre, hogy hány kiló vagyok, nézzek magamra, miért nem törődök magammal, mozgok többet. 7 hónapja szültem, kicsit még nagyobb a hasam, nagyon lassan megy le, húzódik vissza. Eddig mindig ő nyugtatott, hogy idő kérdése, és úgyis lefogyok, és hogy ő így is imád. Rákérdeztem, hogy ezt most miért mondja, mi a baja velem hirtelen, de nem szólt semmit. Később újra rákérdeztem, de csak mérgesen annyit mondott, hagyjam békén, nincs semmi baja. Nagyon megdöbbentem, mert eddig nagyon jól megvoltunk. Semmi másra nem tudok gondolni, csak arra, hogy megsértődött, hogy megjegyzést tettem az exére. De magában már ez is fura. Egész este nem szóltam hozzá, elfordultam, ma reggel sem válaszoltam a kérdésére, inkább kimentem. Ezután már nem is erőltette a beszélgetést, duzzogóra fogta a figurát.

Nem tudom mit csináljak... Tegnapig azt gondoltam, hogy nagyon szeret, és boldogok vagyunk a kicsivel együtt.



2014. febr. 25. 08:55
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
84%
Nekem is az jött le, hogy megbántottad az exére tett megjegyzéseddel.Talán nincs még túl rajta?
2014. febr. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
86%
Beszélj vele, hogy vagy mondja el mi a baja, vagy akkor ne duzzogjon, ha tényleg semmi. Mondd neki hogy mondja meg ha már nem szeret téged, vagy ha szeret, akkor ne bántson meg, és ne viselkedjen így veled.
2014. febr. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Valahogy nem igazán tudom megérteni, hogy nem lehet valakin túl lenni 7 év után, mikor 3 éve másik párja van és már kisfia is született. Ő akarta a babát, én nem akartam még szülni. Lehet, hogy félre ismertem volna?
2014. febr. 25. 09:02
 4/34 anonim ***** válasza:
93%

Attól, hogy most mindketten külön-külön duzzogtok, nem fog megoldódni a probléma.

Beszéljetek!!!

2014. febr. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
85%

Egy kérdés: az exe hagyta ott a férjedet, vagy a férjed a nőt....

Maúgy a leírtakból arra lehet következtetni, hogy rosszul esett neki, a volt párjára tett kijelentésed. Tehát társít még hozzá érzéseket. De ez akár az is lehet, hogyha a nő hagyta ott, akkor ez egyfajta fájdalom már inkább, amit nem dolgozott fel (esetleg eltemetett jó mélyre). Lehet az is, hogy szereti még, de ez nem azt jelenti, hogy téged ne szeretne vagy ne szeretne jobban.

Valami felszínrekerült tegnap.

2014. febr. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
84%
Azzal, hogy az ex barátnőjét lebutáztad, tulajdonképpen a ferjedet minősítetted: olyan igénytelen, hogy megfelelt neki egy buta nő is.
2014. febr. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
81%
Az emberi lélek nagyon bonyolult. Ha az Ő volt partnerére teszel bármilyen rosszalló megjegyzést, akkor úgy veszi, mint ha az ő ízlését, választását kritizálnád és őrá tennél becsmérlő megjegyzést. Neked, az új partnernek figyelembe kell venned, hogy a korábbi partnerekhez semmiféle közöd nincs és nem szabad semmiféle megjegyzést tenned, hagyd elszállni a füled mellett az ilyeneket, fogd vissza magad. Nem szabad felemlegetni a múltat, az Ő volt barátnője az Ő életének volt a része, az Ő emlékeiben holtáig megmarad (nyilván elsősorban a pozitív emlékek), ehhez neked semmi közöd (már, ha jót akarsz a jövőre nézve).
2014. febr. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
74%

Lehet, hogy az volt a baj, hogy az exre tettél megjegyzést, lehet, hogy csak önmagában az, hogy az exről szó volt, valami kellemetlen emléket előhozott benne. (Azért az érdekes lehetne, hogy ez az egész hogyan jött szóba, miért mesélte el neked ezt a hajfestéses történetet?)

Ez most a lehető legrosszabb szerintem, hogy te duzzogsz, nem szólsz hozzá, erre persze, hogy az a válasza, hogy ő is duzzog.

Kicsit viselkedjetek felnőttebb emberek módjára. Beszélgessetek, ha nem mond semmit, akkor hagyjad, számára lehet, hogy nem is volt jelentősége ennek. A férfiak sokszor kicsit durvábban szólnak oda, aztán két perc múlva nem is emlékeznek rá. Nem kell ezzel még napokig piszkálni.

2014. febr. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

De ez butaság, hogy valaki azt gondolja, hogy mert az exét leminősítik, akkor őt is igénytelennek tartják. Nekem is volt olyan exem, akiről elég későn, egy év után esett le, hogy szerepet játszik, és a szép szavak mögött egy nagy semmi, üresség van. Mégsem gondolom azt, hogy igénytelen lennék, mert vele voltam. Én biztosan nem sértődök meg rajta, ha lustának, trógernek mondják.

A csajt a férjem dobta ki, állítólag azért, mert jobban szerette az alkoholt a kelleténél, és primitív módon viselkedett társaságban és szégyent hozott rá.

Szóval nem értem a férjem reakcióját, és fáj is, hogy így viselkedett. Csalódtam benne.

2014. febr. 25. 09:13
 10/34 anonim ***** válasza:
73%
és nem hiába diplomás takarítónő. - És te mit dolgozol aranyom?
2014. febr. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!