Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért reagálhatott így? Mit...

Miért reagálhatott így? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A férjem tegnap elmesélte, hogy egyszer az előző barátnője befestette a férjem haját szőkére azzal a kamu dumával, hogy pakolás, és jót tesz a korpának, és olyan sárga és csúnya lett a feje, hogy fogta mérgesen a borotvát, és megszabadult a hajzattól. Erre én megjegyeztem, hogy nagyon buta nő lehetett az, hogy ilyet csinált, és nem hiába diplomás takarítónő. Ezután elmentem fürdeni, és mikor visszamentem a szobába, a férjem semmiből letámadott, hogy álljak a mérlegre, hogy hány kiló vagyok, nézzek magamra, miért nem törődök magammal, mozgok többet. 7 hónapja szültem, kicsit még nagyobb a hasam, nagyon lassan megy le, húzódik vissza. Eddig mindig ő nyugtatott, hogy idő kérdése, és úgyis lefogyok, és hogy ő így is imád. Rákérdeztem, hogy ezt most miért mondja, mi a baja velem hirtelen, de nem szólt semmit. Később újra rákérdeztem, de csak mérgesen annyit mondott, hagyjam békén, nincs semmi baja. Nagyon megdöbbentem, mert eddig nagyon jól megvoltunk. Semmi másra nem tudok gondolni, csak arra, hogy megsértődött, hogy megjegyzést tettem az exére. De magában már ez is fura. Egész este nem szóltam hozzá, elfordultam, ma reggel sem válaszoltam a kérdésére, inkább kimentem. Ezután már nem is erőltette a beszélgetést, duzzogóra fogta a figurát.

Nem tudom mit csináljak... Tegnapig azt gondoltam, hogy nagyon szeret, és boldogok vagyunk a kicsivel együtt.



2014. febr. 25. 08:55
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Persze, magyar-szakom (is) van, tehát abszolút jóban vagyok az igeidőkkel :-).


Ezért másoltam be idézőjelekkel a szavaid, nem találtad meg a "szerettem"-et?


Továbbá, csak hogy bizonyítsam, felfogtam a múlt időt, álljanak itt ismét a te szavaid, általam kiemelve: "NEM TŰRÖM, HOGY BÁRKI SÉRTEGESSE AZ EXEMET?!"


De aki magyar anyanyelvű, annak szerintem lejöhet a szövegből, hogy 1. van az úgy, hogy kapcsolatban lévő emberek fennhangon állítják, ők már túl vannak az előző szerelmen, aztán dehogy, de ugye necces megmondani, hogy bocsi, de én még mindig érzek az exem iránt ezt-azt :XD.


2: rohadt gusztustalannak érzem az exet védeni a jelen idejű szerelemmel szemben, nehogy már a múlt státusban lévő személy nagyobb tiszteletet kapjon, mint az, akit a delikvens állítólag szeret.


De szerintem bőven kifejtettem.


Konklúzióként levonnám, hogy csak azok védik ilyen vehemensen a régi kapcsolatukat, akik még mindig éreznek valamiféle érzelmet irántuk. Ha nekem valaki már közömbös, nem fogok miatta veszekedni a társammal!

2014. febr. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Nem vitazom veled, te biztos jobban tudod. Woody Allen mondasa jut eszembe rolad: legyoztel.
2014. febr. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Na mi a helyzet, beszéltetek?
2014. febr. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Igen, engem is érdekelne, kialudta a bánatát :-)?
2014. febr. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!