Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az ő szüleinek veszünk...

Ha az ő szüleinek veszünk ajándékot közösen, akkor az én szüleimnek is kellene, nem?

Figyelt kérdés
Kedvesem mondta, hogy hétvégén megyünk bevásárolni az ajándékokat. Kérte, találjak ki valamit az ő szüleinek, amit közösen veszünk. Kicsit rosszul esett, hogy az én szüleimre nem gondol. 7 napból 5-6 éjszakát itt töltünk, anyuék főznek ránk, és végül is többet beszélget az én szüleimmel mint a sajátjával. Többször mondta, hogy az én szüleim többet törődnek vele egy hét alatt, mint a saját családja. A testvérével nincs jóba, más rokonai nincsenek. Tudom, hogy utál otthon lenni, még is heti egyszer náluk alszunk. Nem tudom, hozzam szóba neki, hogy vegyünk az én szüleimnek is valami apróságot, vagy hagyjam az egészet? Pénz lenne arra, hogy mindkettőnk családjának vegyünk valamit.
2009. dec. 11. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Simán el tudom képzelni, hogy ő úgy gondolta, hogy természetes, hogy a te szüleidnek vesztek közösen ajándékot (azt úgyis te találod ki) és ezen kívül rádbízta a szülei ajándékát is.

A férfiakkal beszélni kell. Csak a szóból értenek. Ha ilyen eset van, akkor ne filózz magadban, hanem kérdezz rá.

2009. dec. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amikor mentek vásárolni, akkor kérdezd meg, hogy ő mit gondolt, a te szüleidnek mit vegyetek.
2009. dec. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Amikor okt. végén beszéltünk róla, hogy nekem pénzt kell félreraknom az ajándékokra, azt mondta mindent ő fizet (ő dolgozik, én tanulok), és majd az én ajcsijaimat is megveszi. (Amit szüleimnek, tesómnak + kutyáknak vennék).

De azóta csak az ő szüleiről beszél, meg hogy én kiválasztom magamnak amit szeretnék.

2009. dec. 11. 17:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor hozd szóba. Mondd meg neki, hogy szeretnéd, hogy a te szüleidnek és a tesódnak is közösen vegyétek meg az ajándékot. Szerintem szereti a szüleidet, nem fog megharagudni, hogy szóbahozod az ajándékukat.
2009. dec. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mikor lesz ötleted,hogy mit vegyetek a szüleinek,rögtön tedd hozzá azt is,hogy a Te szüleidnek mit gondoltál venni.teljesen természetesen.Hiszen ha Őket megajándékozzátok akkor illene a Te szüleidet is.
2009. dec. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyenesen kérdezd meg tőle,ne kerülgesd a forró kását.Ugyanis ez őránézve ciki,nem te vagy a hunyó.


Az én férjrm is így kezdte még fiatalon,aztán magánakvaló,írígy kellemetlen férfi lett belőle.

2009. dec. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Biztos nem akarja kihagyni a te szüleidet, csak úgy gondolja, hogy a te szüleidnek nyilván te már kitaláltad mit gondoltál venni. Holnap mondj valami ötleted hogy mit lehetne az ő szüleinek, és rögtön utána mondd hogy a tieidnek mit szeretnél. Akkor majd mond valamit. Ha nyilvánvalóvá válik, hogy nem akar venni a te szüleidnek, akkor én otthagynám.
2009. dec. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!