Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom szüleinek és az én...

A barátom szüleinek és az én szüleimnek mikor kéne megismerkedniük?

Figyelt kérdés

már majdnem egy éve együtt vagyunk, 20 év körüliek...

Múltkor egy városban voltak, de nem találkoztak, és ezért a szüleim engem hibáztattak. (a barátom szülei elvittek egy darabon autóval, h találkozhassak az én szüleimmel, de mivel anyum tartott a találkozástól, ezért én mondtam a barátom szüleinek h elég ha a szüleimtől kicsit távolabb kiraknak) és most velem hisztizik anyukám h mért nem akartak barátom szülei vele találkozni...

És nem tudom h ilyenkor mi illik, hogy szokás, no meg mennyi idő után, meg hol. (mondjuk még barátom szüleinek a véleményét se tudom...)


2011. júl. 18. 22:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én 5 éve vagyok férjnél, de a szüleink a mai napig nem találkoztak.

A férjem nagyszüleivel (tulajdonképpen náluk nőtt fel) is csak az esküvőn látták egymást először, azóta is csak egyszer.

2011. júl. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Hali! Hát szerintem ha már 1 éve együtt vagytok akkor már időszerű a találka. Szerintem a barátod szüleinek és a barátodnak kellene hozzátok mennie, de ha ez nem megoldható egy köztes pontot kell keresnetek. Általában ilyenkor illik valami ajándékkal készülni, valami aprósággal. Kérd ki a barátod szüleinek a véleményét, hogy nekik hogy lenne megfelelő a találkozó, és ha lehetséges ők menjenek a szüleidhez.
2011. júl. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod ennyire erőltetni a találkozást, próbáld meg véletlenül összehozni őket.
2011. júl. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

az az igazság, h nemsokára szüleim járnak arrafele, amerre ők laknak, de mi eléggé kiesünk mindentől, tehát az ő szüleinek nincs erre dolga, és elég messze vagyunk.

Most ezen vagyok gondban, mert jó fejek a szülei, csak most az én szüleim besértődtek, h ha már tudták h arra járnak, mért nem hívják őket meg...

2011. júl. 18. 22:16
 5/13 anonim ***** válasza:
Az esküvőtökön.
2011. júl. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
azt még azért csupán egy év után nem tervezgetjük...
2011. júl. 18. 22:25
 7/13 anonim ***** válasza:
mi is 20 évesek vagyunk és másfél éve vagyunk együtt de nekünk ez még ezünkbe se jutott, nem érzem úgy h ennek még itt lenne az ideje 20 évesen szerintem még ez karcsú nagy a szerelem és szép a szerelem de akkor is, fitalok vagyunk..kitudja..mi úgy tervezzük, hogy eljegyzésnél szeretnénk h megismerjék egymást a szülök ami még olyan 2-3év tuti. Nem hiszem van jelentősége a szülők mennyire vannak jóba és mennyire nem te választasz és nem a szülő, ha nem bírják egymást se fogom elhagyni a barátom, így mi úgy gondoltunk ezt nem erőltetjük még. Van időnk.
2011. júl. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

én is hasonlóan voltam vele, nem akartam sürgetni, mi mondjuk most úgy érezzük h ez hosszú távú lesz, de ez ugye sosem biztos...

Csak ugye anyukám hisztizik, és nem tudok vele mit csinálni.

2011. júl. 18. 22:39
 9/13 anonim ***** válasza:
mi is hosszan tervezünk de még csak 20 az akk is csak 20..bezsélgettünk már eljegyzésről és sok mindenről de még fiatalaok vagyunk hiába szeressük nagyon egymást így másfél év után is..
2011. júl. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
mi 4 eve vagyunk egyutt, meg a szulok nem talalkoztak...
2011. júl. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!