Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltmár olyan, h azt érezted...

Voltmár olyan, h azt érezted nem is ismered a párod? Pl ha elutaztatok a családjához?

Figyelt kérdés
Külföldön élünk így nem gyakran látjuk egymás családját. Egy éve vagyunk együtt. Ebben a környezetben már ismerem úgy érzem de most elutaztunk a bátyjához és egész más. Nem rossz értelemben egyszerűen olyan a szituáció amilyenben még nem láttam. Kicsit olyan mintha egy más valaki lenne.
2014. márc. 1. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
a családja előtt a legtöbb ember máshogy viselkedik, mint egyébként. Azt a viselkedési formát hozza, amit a család már megszokott tőle amíg együtt éltek, akkor is, ha egyébként más ember.(az ember személyisége sokat változik az idő múlásával)
2014. márc. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

igen én határozottan tudtam, hogy előttem teszi magát.

én csak kivártam míg önmaga lesz, mert hosszú távon nem tud senki más lenni, mint amilyen igazából.


de van egy olyan oldala is a dolgoknak, hogy minden ember más pl a haverokkal, más a barátokkal, más az ellenkező nemmel, más a családjával. ez meg természetes.

2014. márc. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
én nem csalódtam negatívan, nagyon édesen eljátszott a gyerekekkel és segített a sógornőjének ahol csak tudott míg a bátyja dolgozott, mert a nő épp beteg. közben persze rám is figyelt. De mégis az egész olyan volt, mintha én őt nem is ismerném, ilyennek még sose láttam
2014. márc. 1. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!