Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarunk összeköltözni,...

Nem akarunk összeköltözni, kell a függetlenség (2-2) gyerek. Lehet ez "igazi" kapcsolat?

Figyelt kérdés
Nekem két kisiskolás fiam van, páromnak kicsitnagyobb lányai vannak. Én 4 éve váltam el, azóta csak rövid kapcsolataim voltak. Őt most szeretem, szeretnék hosszabb távon vele maradni. Viszont összeköltözni nem szeretnék vele. Van egy saját lakásom, kialakult életritmusunk a kisfiaimmal, ehhez ragaszkodok. Szerencsére anyagilag független vagyok, nem szorolunk rá kétkeresetre, hogy eltartsam magunkat. Voltférjemmel közösen neveljük a gyerekeket. Pár napig nála vannak a fiúk, addig párom itt van, itt alszik, ha egyikünknek sincs dolga. Ha hazajönnek velük vagyok 1-2 napot általában, aztán párom újra jön. Ha a lányok nincsenek nála, van hogy itt alszik, ha nála vannak akkor csak jövünk-megyünk egymásnál vagy csak találkozunk valahol gyerekekkel együtt (pl. vacsizunk). Ez így most tökéletes. Működhet hosszútávon?
2014. márc. 6. 07:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szerintem működhet.

Sokkal több probléma lenne ha egy csapat gyereket összeköltöztetnél. Mert hiába vannak jól meg 1-1 programon , más ez a való életben. Ha ez mindenkinek jó így akkor oké.

2014. márc. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!