Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Otthagytam me reggel a párom...

Otthagytam me reggel a párom 6 év után eljegyzéssel kitüzött esküvöi dátummal! Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Semmit nem érzek, de tovább nem birtam, kiszöktem az ajton, amig ö nem volt otthon, mivel másik városban volt ez az egész hivtam anyuékat..21 éves vagyok.. rakás cucom ott maradt, a lényeges dolgokat elhoztam..valaki hasonlo helyzetben volt vagy van? Hogy alakult az életetek?

2014. márc. 7. 10:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%

6 évet voltatok együtt, el is jegyzett, üljél le vele megbeszélni a dolgokat és szakíts normálisan vele.

21 éves vagy, szerintem még nagyon gyerek, főleg, ahogy ezt lereagáltad, hogy csak úgy ott hagytad se szó se beszéd.

Lassan fel kellene nőnöd. Sok sikert!

2014. márc. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem nyugodj meg. Úgyis keresni fog. Megfog kérni, hogy üljetek le és beszéljétek át a dolgokat.
2014. márc. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Reggek is folyamatosan baszogatott, és szerintem nem sok kellett, hogy kidobjon az utcára...
2014. márc. 7. 10:54
 4/20 anonim ***** válasza:
89%
Ülj le vele, és ne viselkedj úgy mint egy tinilány.
2014. márc. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
58%

1-es voltam, lehet, hogy csak bepánikoltál és összezavarodtál az esküvő miatt. Még fiatalok vagytok, beszéljétek meg a dolgokat.

De szerintem az esküvővel mindenképpen várjatok, amíg nem vagy biztosabb magadban.

2014. márc. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
95%
Miért piszkált? Már elmondtad neki, semmit nem érzel és ott akarod hagyni vagy miért?
2014. márc. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Terrorizált, mellettünk laktak anyosék, és az én szüleimet lebutázták lenézték, engem is, megalázott, nem törödött velem...
2014. márc. 7. 10:57
 8/20 anonim ***** válasza:
25%

Amúgy én mikor 21 voltam, akkor még csak 1 éve jártam a párommal, aki most a vőlegényem, de el nem tudtam volna képzelni, hogy már 21 évesen férjhez menjek.

Idén nyáron lesz az esküvőnk és most már érettnek érzem magam rá teljes mértékben.


25/L

2014. márc. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
95%
Megbeszélsz vele egy időpontot, és odamész a szüleiddel a holmidért.
2014. márc. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
94%

Akkor valószínűleg emiatt szerettél ki belőle, mert nem úgy bánt veled. Ez érthető és teljes mértékben megértem.

Nyugodj meg, aztán ha már készen állsz rá, kérd meg a szüleidet, hogy menjenek el veled, szedd össze a cuccaidat, Ő várjanak meg kint és beszélj a sráccal, hogy akkor itt vége stb.

2014. márc. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!