Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bébiszitterem van XD Hogy...

Bébiszitterem van XD Hogy űzzem el innen?

Figyelt kérdés

Ritka rossz helyzetben vagyok így 16 évesen egy bébiszittert fogadtak mellém aki itt is alszik, ez elég zavaró. A szüleim parancsba adták neki hogy haverok nem maradhatnak itt éjszakára... elriogat mindenkit. Buli sem lehet csak szilveszterkor.

Ma egész nap játszottam az elkényeztetett hülye gyereket, (nem volt nehéz XD) de az idegei nem tudom miből lehetnek... ő nyert XD

Mit tegyek hogy elhúzzon innen? Mondtam megkapja a pénzt csak menjen haza, de nem megy. Makacs nőszemély. És cseszteti a hajam is, meg le emoz... nem szeretném meggyilkolni.

Ja a szüleim nyaralni vannak. Úgyhogy január 3-án jönnek csak haza. Én addig megőrülök ha ez így marad.


2009. dec. 13. 18:50
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
100%

:D:D:D:D

Szegény :D Nézd, nyilván nem véletlen van melletted bébiszitter. Amennyiben tényleg titokban szeretsz elszökdösni meg házibulit szervezni a szüleid tudta nélkül, akkor azt kell mondjam megérdemled, de ha egy normális, becsületes lány vagy, akkor azt mondom csinálj minél nagyobb disznóólat, majd megunja a kakaótakarítást.

2009. dec. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
93%
belelóg a kezed, húzd ki gyorsan :D
2009. dec. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
100%

A szüleid egyedül hagytak téged karácsonyra? :O Fiú vagy vagy lány?

Egyébként ha elűzni nem tudod, akkor ne tedd. Arról nem írtál, hogy te sem mehetsz ki, hát hajrá :) Bár szerintem nem akar ő neked rosszat, csak végzi a munkáját.

Ha nem tekintenél rá ellenségként akkor lehet, hogy még szép Karácsonyod lenne Vele!

Remélem azért valamit tudtam segíteni.

Üdv

2009. dec. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim válasza:
90%
nemtudom te hogy vagy vele de elég gyenge vagy ha 1 bébiszittert se tudsz elűzni xD nekemis volt nehéz volt de megvolt a munkám gyümölcse ;):D próbálkozzz:D elég gyenge vagy ha nem tudod kikészíteni:D
2009. dec. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
100%

:DDD

Tedd a szövetségeseddé!

2009. dec. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
71%
Ahogy elővezeted a dolgot nem 16 vagy hanem 10 örülj hogy a szüleidnek van ilyesmire kerete és nem a 80 éves nyagyinál hagytak megőrzésre.
2009. dec. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
50%
Egész nap pattogatott kukoricával dobálnám, szándékosan mindenhol keresztbe tennék ahol tudok. Komolyan kiborítanék minden üdítőt, bömbölve hallgatnám a zenét, mindent összekennék sárral, előbb utóbb betelik nála a pohár.
2009. dec. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
81%
Otthagyták a 16 éves lányukat hogy egy idegennel karácsonyozzon együtt?:S hát nem irigyellek,sokmindent nem tehetsz,elmenni úgysem fog hisz ő a feleős érted,ezt nem fogja kockázatni,jobb ha megbékélsz a helyzettel,lehet hogy jófej csak nem hagyd kibontakozni:D és ha tényleg nem bírod akkor készítsd ki:D
2009. dec. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
76%
Egyedül hagytak hetekre, karácsonyra meg szilveszterre is??? Jézusom, milyen az ilyen szülő?? nem csodálom hogy emós lettél, csak a sérült gyerekek válnak olyanná :( ilyen háttérrel meg nem csodálom hogy sérültél...
2009. dec. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
68%
ha cigizik elcsórod a cigijét... van egy csomó hasonló szivatás... gombostű a székre meg minden :D nesajnáááád:DD
2009. dec. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!