Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy űzzem el a hülye gondolat...

Hogy űzzem el a hülye gondolatokat? Hogy ne fantáziáljak olyanról amiről nem szabad?

Figyelt kérdés

Idióta vagyok,komolyan.

Végre van normális melóm,imádnivaló párom,családdal is normalizálódott a helyzet,és úgy minden rendben.

Lenne.

Ha nem bókolna állandóan az egyik kollégám,akire nem tudok nem gondolni.Jóképű,humoros,nagyjából az ideál.

DE nekem van párom,szeretem is,csak az utóbbi időben túl sok a stressz körülötte,fáradt nyűgös állandóan,amit meg is értek,igy nem foglalkozik velem annyit mint régebben,bár többet mint gondoltam volna.

Kollégának vannak rossz tulajdonságai,amiktől falra másznék 2 hét után,de ez sem elég,hogy elhesegessem a hülye gondolatokat.

Próbálok páromra koncentrálni,de elég nehezen megy.A kollégát meg kerülni nem tudom,együtt dolgozunk sok projekten,melót meg nem hagyhatom itt,ilyenre vágyok régóta.

24/N


2011. jún. 8. 08:57
1 2 3 4
 1/33 eNerdzsy ***** válasza:
31%

"elűzni a hülye gondolatokat" nem fog sikerülni.


Nézz szembe azzal, hogy ilyen vagy.


És, ha őszinte akarsz lenni a pároddal mondd el neki is, hogy tudja mire számítson hosszú távon.

2011. jún. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
66%
Hidd el, abban az esetben, ha a kollégával maradnál, előbb vagy utóbb ugyancsak 1 másik pasit találnál ugyanazokért a dolgokért amit leírtál.
2011. jún. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

Dehogy mondom el.

Hosszú távon egy "igen"-re számithat meg 2 szép gyerekre.

Nem vesztem meg feladni az elmúlt sok évet pár szép bókért,meg pár rosszalkodó hormonért.

2011. jún. 8. 09:07
 4/33 anonim ***** válasza:
35%
nem szereted igazán a párod ha másról ábrándozol. Elűzni a gondolatokat nem fogod tudni higy minden nap együtt vagy azzal a férfival (akollégáddal)
2011. jún. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 Silber válasza:
85%
Vagy esetleg megmondod a kollégának hogy hagyja abba... Jobb, egyszerűbb, és ésszerűbb megoldás, mint felhúzni a párod, mert akkor csak méginkább idegesebb lesz...
2011. jún. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
82%

jaj! a kollégával határozottan tisztázd, hűséges vagy,

a férjed az egyetlen, a párod, a szerelmed!

barátság lehet csak!

*

a párod mellett lehet, hogy vannak idők, amikor határozottabban kell mellette állni, segíteni.

Elűzi a kalandor gondolatokat magától, ha azon gondolkozol, hogy tudnál neki segíteni, minek örülne,

mi oldaná a stresszt, amiből most sok jutott.

Lehet, hogy el kell utazni pár napra, a környezetrváltozás sokat segít rendszerint.

2011. jún. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
41%

Magamból kiindulva:

Amikor nem kaptam meg mindent az exemtől, akkor nézelődtem más flörtök után. A mostani Párom mellett nem igen jut eszembe más férfi...

Amúgy a lelki megcsalás is megcsalás. Én a helyedben próbálnám rendezni a viszonyt a Pároddal, ha végképp más feléhúzol lépj le...de NE csald meg, az undorító dolog.

22N

2011. jún. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Nem tudnék komolyabbat elképzelni a kollégával,van pár olyan tulajdonsága és hobbija,amitől csak veszekednék.

ezt mondogatom magamnak.

De hülye vagyok.


bár gondolatnál tovább nem fogok jutni,van önkontrolom.

Csak szar

Párommal szemben is,mert tényleg imád

2011. jún. 8. 09:09
 9/33 anonim ***** válasza:
82%

jav..vőleégnyed- most látom még az "igwn" nem volt

Legyél hűséges! Az a legjobb választás!

2011. jún. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
83%
tisztázd le a kollégáddal hogy jól esik amiket mond de neked van párod és őt szereted, ha leáll ezekkel a bókokkal hidd el tovább tudsz lépni a "hülye gondolatokon"
2011. jún. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!