Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan űzzem el ezeket a...

Hogyan űzzem el ezeket a gondolatokat? és hogyan reagáljak?

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok, a barátom 20.

hétfőn kezdett az új melóhelyén, nagyon tetszik neki, és nagyon áradozott, jól érezte magát az első napon, elég jól fizetnek, és heti 3-4alkalommal kell bemennie.

De félek hogy milesz ha a melója fontosabb lesz mint én és munkamániás lesz...vagy talál ott valami lányt és majd szépen kavarnak a hátam mögött az irodában és...flörtölnek, szexelnek össze-össze járnak stb.


2011. jan. 5. 17:15
 1/5 A kérdező kommentje:

és olyanoktól is félek hogy külföldre kell majd egyszer mennie vagy bármi és megtetszik neki és itthagy...

Pedig szeret, de úgy érzem könnyen elveszíthetem, és nem tudnám megtartani.

Félek hogy a meló érdekesebb lesz neki mint én és majd egyszercsak megváltozik a modora és akkor kiderül, h talált mást és hazudott nekem. meg minden.

Ő aztmondja imád és sosem kéne neki más, és ez a melóhelye nem egy buli, ide DOLGOZNI jár és nemérdekli más nő csak én...

2011. jan. 5. 17:20
 2/5 tetris ***** válasza:

Igen, ez mind lehetséges, hogy megtörténik. Arra senki nem fog tudni garanciát adni, hogy ezek majd elkerülik a kapcsolatotokat.

Egy a lényeg: egy kapcsolat alapja a hűség és a bizalom.

Feleslegesen meg kár már előre trenkölni magad!

2011. jan. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
El fogod cseszni a kapcsolatod ha ennyire nem bízol _önmagadban_.
2011. jan. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 BlackSword ***** válasza:
És miért nem baízol benne??? Vagy éppen magadban??? Mert ez az örökös féltékenykedés nem fog jót tenni a kapcsolatotoknak... Amitől nagyon rettegsz, hogy megteszik veled -mint megcsalás- akkor azt meg is teszik... De ilyen az a zöldszemű szörny... Szóval bízz meg benne... És higgy magadban!
2011. jan. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Gondolkozz el azon, hogy mit érsz el vele, ha a félelmeidet, az aggodalmaidat kivetíted a barátodra, ha ezzel mérgezed saját magadat?


Nincs kiábrándítóbb, mint egy folyton görcsölő, aggodalmaskodó, féltékenykedő, korlátokat szabó partner. Az általad leírtakból az jön le, hogy kevés az önbizalmad, maximálisan alárendeled magad ennek a kapcsolatnak, rettegsz a barátod elvesztésétől. Hidd el, minél látványosabban aggódsz, annál inkább azt fogod elérni, hogy eltávolodik tőled és nem azt, hogy mindenről örömmel meséljen.

Ha külföldre mehet a munkája kacsán, örülj a sikereinek, a szerencséjének, biztasd, gratulálj neki! Sokkal nagyobb örömmel fog hazajönni hozzád!:)


A legjobb orvosság a rossz érzéseid ellen, ha Te is keresel magadnak olyan munkát, amiben kiteljesedhetsz, amiben sikereid lesznek.


Egy férfinak sokkal vonzóbb egy életvidám, talpraesett, ügyes, kedves nő, mint egy folyton rettegő, nyakába akaszkodó.

2011. jan. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!