Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kamaszok, fiatalok és felnőtte...

Kamaszok, fiatalok és felnőttek szerintetek hogy jobb lakni szülőkkel, házastárssal, egyedül vagy van más variáció?

Figyelt kérdés
2014. márc. 8. 12:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ez attól függ ki milyen életet él, mire van igénye.
2014. márc. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Kamasznak, kora fiatalnak nem különösebben lehet probléma az otthon lakás, de egy 20on évesnek már gond. Pláne ha nem két szintes családiházban lakik ahol egyik szint csak a gyereké, másik a szülőké.


Nekem azért rossz mert nem tehetek azt amit szeretnék felnőtt létemre, ha leteszek egy szerszámot a nappali közepére, azért már fél óra után szólnak hogy vigyem elfele.

A zene sem szólhat úgy.

Tehát addig míg ilyeneket szóvátesznek a másiknak, addig csak is egyedül.

21F

2014. márc. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Attól függ. Például egy szoba-konyhás lakásban, de még kétszobás lakásban sem lehet együtt élni több generációnak, de még egy kétgyerekes családnak is kicsi.

Akik viszont kétszintes kertesházban laknak, ott simán elfér egymás mellett a szülői pár és az emeleten a felnőtt gyerek a családjával.

2014. márc. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

23 éves vagyok. Minden variációt kipróbálva (szülőkkel, idegenekkel, idegenekkel + párommal, párommal otthon, párommal ketten albérletben) azt mondom hogy a legjobb az volt mikor ketten voltunk, albérletben.


Ennél már csak a birtoklási vágyamból fakadó saját lakás gondolata tetszik jobban :)

2014. márc. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Iskola elvégzéséig szülőkkel. Ha messze van a suli, akkor barátokkal albérletben/kollégiumban.


Ha van munkája az embernek, egyedül.


Ha van párja is az embernek, akkor nyilván együtt.


Az általad fel nem soroltak mellett a plusz lehetőség még az ismerősökkel, barátokkal való együtt lakás.

2014. márc. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Itt jön ki a generációs szakadék, amiről oly sokat beszélnek. Többször mondják már, hogy egy 19 és egy 22 éves között is már óriási szakadék tátong. Nálam is így volt ez anno és hiába vagyok ma már bőven 20 on túl, bizony most is érződik.
2014. márc. 8. 15:19
 7/14 anonim ***** válasza:
3 ev kulonbes nem okoz szakadekot 19 es 22 eves kozott, inkabb a kommunikacio hianya es az egoizmus.
2014. márc. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Egoizmus? Sosem voltam az, mégis a saját korosztályomban nem éreztem jól magam sosem.
2014. márc. 8. 15:27
 9/14 anonim ***** válasza:
Egyedul. 18 evesen koltoztem el otthonrol. Es milyen jol tettem. :)
2014. márc. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem egyedül a legjobb élni. Azt csinálsz, amit akarsz, és akkor, amikor akarod. Ez még jobb annál is, minthogy valaki a párjával lakik.:) 23/L
2014. márc. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!