Terhesen egyedül?

Figyelt kérdés
Hogy lehet kibírni a terhességet egyedül ha elhagyott a párotok? Fiatalok vagyunk (22 és 23) nem terveztük, de így alakult. Eleinte örült a gyereknek sose láttam még olyan boldognak aztán jöttek a problémák. Veszekedések, ne igyon, ne vicceljen azzal ha rosszul vagyok, szüleitől költözzünk el. Én is idegesebb voltam a hormonoktól, ő azt nem tudta elviselni, hogy veszekszünk ezért elhagyott. Szerinte sose lesz jobb a kapcsolatunk. Hetekig húzta az agyam amíg "gondolkozott" akarja, nem akarja. Menjek el abortuszra. A gyereket akarja mégis csak engem nem mert nem szeret már. Azóta is csak veszekszünk személyesen nem hajlandó velem találkozni és láthatóan nagyon jól érzi magát és boldog. Normális az ha ezek után is szeretem , hiányzik és mindennap sírok utána? Ő a gyerekem apja és nem akarom elveszíteni pedig tudom, hogy ez már megtörtént. Mitől lesz ez könnyebb?
2014. márc. 2. 19:44
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
parazita vagyok mert nem ölöm meg a gyerekem? az ilyen válaszokra nem vagyok kíváncsi. Nem Magyarországon élek, nem kell izgulni hogy "felmarkolom" a GYES-t meg a segílyt...nem ez volt a kérdésem, hogy miből tartsam el
2014. márc. 2. 19:54
 2/32 anonim ***** válasza:
59%
Ezért kell ésszel védekezni és a gyerekvállalásnál is racionálisan gondolkozni.
2014. márc. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
50%

"Normális az ha ezek után is szeretem , hiányzik és mindennap sírok utána?"

Igen, de ne keseregj. Majd visszajön, ha meglátja a kicsi babát.

2014. márc. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
79%
Attól lesz könnyebb, hogy lesz egy csodálatos kisembered és téged is vár az IGAZI valahol. Mondom ezt egy gyerekkel és egy válással a hátam mögött. Kitartás, fel a fejjel, innen már csak jobb jöhet!
2014. márc. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
61%

Elsö de egy tuu skó vagy!

Kérdezö: tudom szomorú vagy és megértem de ne idegeskedj, ne szomorkodj, mert a kicsinek ártasz vele.

Hidd el, egy ilyenért nem éri meg sírni, aki ezt a kis nehézséget nem tudta kezelni!

2014. márc. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
74%
Ha megszületett a pici, utána újra vonzó nő leszel, és meg fogod találni életed párját egy másik férfi személyében, aki a picit is szeretni fogja és jól nevelni veled. Szóval tekintsd ezt egy átmeneti állapotnak és tervezd a jövőtöket.
2014. márc. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
68%
Igen, egyetértek, ha a baba születése után újra vonzó nö leszel, és az a majom elkezdi neked verni a nyálát, akkor nézz át rajta, mert nem érdemel meg Téged!!!
2014. márc. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
27%

"Doktor úr, olyan bizonytalan vagyok - vagy mégse?"


Edd meg azt, amit főztél. És nőj fel!

2014. márc. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
92%
Tudomásul kell venned, akár mennyire is nem akarod agyilag, hogy ez az ember nem veled fog egy úton járni. Le kell fejtened magad róla lelkileg és meg kell szüntetned a görcsös kapaszkodásod. Semmit nem fogsz elérni akár mennyire is kapaszkodsz, és próbálod magad mellett tartani a tagot. Inkább rendezkedj be az egyedüllétre. Pár év és túl leszel az egészen, és mint egy rossz álom fogsz visszagondolni az illetővel való kapcsolatodra.
2014. márc. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim válasza:
79%

Én is egy hasonló "kapcsolat" szüleménye vagyok. Már 18 évesen.

Néha nagyon fáj tudni, hogy nem vagy más, mint egy hiba...

2014. márc. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!