Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nagymamám...

Mit csináljak? Nagymamám elesett, vérzik, anyukámmal kórházba mentek, egyedül vagyok itthon, holnap viszont sok dolgozatom lesz, de így nem merek aludni :S

Figyelt kérdés
2009. dec. 14. 00:06
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Szia,miért nem mersz aludni? Hány éves vagy? Hagyj felkapcsolva egy kislámpát. Mitől félsz?
2009. dec. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha 18 felett vagy, mindenképp vegyél be egy feles xanaxot, attól nyugodtan el tudsz majd aludni. Ne aggódj, biztos meggyógyul a nagyi!
2009. dec. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen,tökre be voltam parázva. Nekem van egy yorkim és mindíg velem alszik. Felraktam az ágyba és egyből el tudtam aludni a szuszogására.:)
2009. dec. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan megértik majd a tanárok.
2009. dec. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
próbálj meg aludni szerintem. Nézz vmi állatos videókat az interneten, vagy vmi mesét, én attól mindig megnyugszom és "jobb" kedvem lesz. Vagy ha akarsz rajzolhatsz is egy kicsit:) Kicsit dedósnak tűnnek, de én 17 éves léttemre ezeket szoktam csinálni, s ezek mindig megnyugtatnak:) Sok sikert:) 17/L
2009. dec. 14. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azért vagy nyugtalan, mert várod, hogy anyukád hazajöjjön és megmondja, hogy van a mamád. Hidd el a kórházban jó kezekben van, nem lesz semmi baja. Sőt, nem örülne ha "miatta" kapnál rossz jegyeket. Próbálj elaludni, gondolj arra, ha anyukád hazajön úgyis felébredsz, és akkor majd elmondja mi a helyzet. Ha meg nem ébredsz fel, akkor reggel úgyis megtudod.
2009. dec. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, előfordulhat sajnos ilyesmi, tudom, hogy ijesztő de annyira nem nagy a baj majd később meglátod. Ráadásul most már a kórházba mentek anyudék, most már minden rendben lesz.

Természetes, hogy nem tudsz aludni, én sem tudnék.

Az iskolával ilyenkor ne foglalkozz, egy dolgozat vagy felelés nem a világ. A család fontosabb, egy iskolai napnál. Persze, az iskola is fontos de ha holnap (azaz ma...) nem mész be attól nem dől össze a világ. Nyugodj meg, anyukád biztos ír neked igazolást majd, ha elmondod, hogy nem tudtál aludni az éjjel. Vagy elmehetsz délelőtt orvoshoz, hogy fájt a hasad és majd kiír aznapra.

De ha úgy döntesz, hogy bemész iskolába akkor ne aggódj. Ha felelés van akkor előtte szólj a tanároknak, hogy nem tudtál készülni ha nálad nyílna ki a napló vagy ilyesmi akkor most tekintsenek már el a feleléstől. A dolgozatokat meg majd kijavítod, ha rosszul sikerülnek.

De talán már alszol is... :) Mindenesetre kívánom, hogy nagymamád jöjjön rendbe és a dolgozataid is jól sikerüljenek.

2009. dec. 14. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Egy nap nem a világ. Ha nagyon félsz, hivd el magadhoz a barátod-nődet, és nem leszel egyedül.Rokonos nincs?
2009. dec. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy válaszoltatok, szerencsére pár órával később már hazajöttek, és minden rendben van. Amúgy 15 éves vagyok és apukám már meghalt, éjfélkor meg ugye ki jönne át?
2009. dec. 14. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!