Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez csak szerintem undorító...

Ez csak szerintem undorító kijelentés, és elvárás (ok)?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok, van 15 ezer forint fizetésem, amiért gyakorlatra járok, iskola keretin belül.

Ma anyu kijelentette, hogy azokon a dolgokon kívül amiket magamnak veszek,és rendezek, jó lenne ha a netet is én fizetném teljesen. (6ezret).

Ha ad egy ezrest,vagy kérek, akkor így,hogy van pár ezer forint fizetésem, egyből mondja, hogy de add ám vissza. Vagy pedig: 'azt hittem visszaadod'.

Igazából szerintem túl sokat vár el tőlem anyagiak terén, mert mások akik rendes gimibe járnak, semmit nem tudnak 'leadni',még nincs miből..

Tőlem meg egyszerre vár el szinte mindent...

Mások is így csinálják otthon?


2014. márc. 13. 00:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
88%

Na az ilyen szülők miatt veszik elő a tinik a hazugságkártyát.


Mondd azt, hogy már nem vagy ösztöndíjas, vagy ha ez kideríthető, akkor hogy már elköltötted a pénzed meg ilyen marhaságok.

Mondjuk ne is szórd el! Az én párom is ösztöndíjas volt gimiben, mert kiemelkedő volt irodalomból, és ezzel együtt szociálisan is rászorult.

Elverte az egészet... már bánja felnőtt fejjel.


Ha nem akarsz hazudni, próbáld meg megbeszélni, de az ilyen szülőkkel sajna ez nem túl járható út.

2014. márc. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ahol egy 17 éves gyerek diákmunkával megszerzett 15 ezer forintja kell a megélhetéshez, ott nem kell internetet fizetni, ennyi. Nem kenyérre kérte az anyja, internetre, ami ugyebár nélkülözhető. Így nem tartom elfogadhatónak.
2014. márc. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!