Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki hordja a kapcsolatotokban...

Ki hordja a kapcsolatotokban a nadrágot? A férfi vagy a nő?

Figyelt kérdés
Ki a "főnök" és a "többet döntő" a kapcsolatban,vagy estleg sikerül együtt dönteni és nincs jelentősen dominánsabb fél?
2009. dec. 14. 19:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
76%
Nálunk a ketten egy gatyában módszer vált be. Kicsit ő is hordja a nadrágot és én is. Általában megbeszéljük, hogy ki hogyan szeretné megoldani az adott helyzetet, aztán valamelyikőnk megpróbálja meggyőzni a másikat. Ha nem sikerül, akkor pedig egyikőnk engedni szokott de mindig másvalaki.
2009. dec. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sincs egy ilyen éles határ. Van, amikor egyik dönt, van, amikor a másik attól függően, hogy miről van szó. A férjem sosem csinál nagy ügyet a döntésekből, ahogy én sem, egyikünk sem akar uralkodni a másik felett. Talán bennem nagyobb a hajlam a vezetésre, így én döntök azokról a dolgokról, amikről csak lehet itthon: pl. a gyerek dolgairól többet vagy a ház körüli dolgokról, de neki meg annyira kötött a munkája, hogy az életünket teljesen meghatározza, oda költözünk, ahová éppen mennie kell, szóval nekem meg abban nincs döntésem. Nekem többet fel kellett adnom, mint a férjemnek ahhoz, hogy együtt tudjunk élni, viszont ő is mindent megtesz, amit tud.
2009. dec. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy érzem és remélem a férjem is így érzi, közösen döntünk. Mindig kikérjük a másik véleményét mindenről, ami a családot érinti. És el tudjuk fogadni, ha a másik ötlete, verziója jobb, mint a miénk és annak megfelelően cselekszünk.
2009. dec. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!