Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Együtt legyek úgy valakivel...

Együtt legyek úgy valakivel hogy nem vagyok szerelmes belé? 27/N

Figyelt kérdés
Három hónapja vagyok együtt egy végtelenül rendes pasival. Mindent megkapok tőle, szeret, tisztel, megbecsül a tenyerén hordoz, csak az a nagy baj, hogy nem vagyok szerelmes belé, ha nem vagyok vele nem hiányzik. Több éve volt egy nagy szerelmem, akik elhagyott és többen mondták hogy becsüljem meg őt, de nem tudok rá úgy nézni mint férfira. Ugyanakkor tartok attól, hogy ha megint jönne egy olyan akit nagyon szeretek, akkor megint pofára esek. Mi a helyes ilyenkor? Mi alapján döntsek? 27 éves vagyok és egy olyan pasival akarok majd egyszer összeházasodni és gyereket vállalni, akit szeretek mint férfit. Tudom, hogy a szerelem elmúlik, de a mostani párom egyszerűen nem érdekel mint pasi.
2014. márc. 14. 08:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%

Tudom, hogy a szerelem elmúlik, de a mostani párom egyszerűen nem érdekel mint pasi.


Ezt olvasd el újra és rájössz. A szerelem elmúlik, átalakul stb. De ha már most sem érdekel, utána se fog és vége lesz, csak 2 gyerek után, válással!

2014. márc. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
97%

Akkor mi a kérdés?

"Többen mondták, hogy becsüljem meg őt" - hát én erre azt mondanám, éljenek vele a "többiek" boldogan, nekem nem kell.


Nem tudom megérteni az ilyen nőket, akik a környezetük elvárásai miatt képesek feláldozni az életüket....

2014. márc. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
46%
Igy szokott ez lenni, a nőknek kell az izgalom!Megkapsz mindent tőle,szeret tisztel stb ez tiszta uncsi .Legalább megcsalna hogy tudnál nyomozni ,vagy inna és verne. Hagyd ezt nem hozzád való! Neked egy sexi , sármos ,,pénzes pasi kell akit körül lengenek a nők , nem figyel rád(leszar) néha jól arcon vág ezt keresd ,ezt az emberi érzésekkel megáldott hülyegyereket meg hagyd ott mielőbb.
2014. márc. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
84%
Nem,számomra a szerelem fontos.Hidd el fülig szerelmesen is nagyon nehéz egy idő után nemhogy az nélkül.Ha nem szerettem volna a párom az első problémánál pattantam volna.
2014. márc. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Nem értem, miért kell azt gondolni hogy nekem olyan pasi kell aki leszar és sármos és stb.!

Egyáltalán nem olyan pasi kell, csak olyan, aki megfog!

2014. márc. 14. 08:48
 6/25 anonim ***** válasza:
97%
3 as miért kell rögtön végletekben gondolkodni?
2014. márc. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Azért gondolkodik végletekbe, mert rosszindulatú.
2014. márc. 14. 08:50
 8/25 anonim ***** válasza:
41%
Tapasztalatból írtam.... 3as
2014. márc. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
93%

Az első párom maga volt a megtestesült jóság.Egyszerüen hányzott valami ami miatt azt mondtam volna hogy vele szeretnék lenni.A férjemmel az első találkozás óta együtt vagyunk 12éve,az első találkozásnál kialakult valami ami miatt már nem akartunk egymás nélkül lenni.Most is szeretem őt.

Ne éred be kevesebbel csak azért mert mások azt mondják.Gondolj bele másik fél helyzetése is,mennyire jó lehet csak "Megfelelő partnernek" lenni.

2014. márc. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
97%
3 as sajnálom hogy ilyen tapasztalataid vannak.
2014. márc. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!