Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy valaki összejön valakivel, és máris közös képeket rak fel, úton útfélen hangoztatja, hogy ő most milyen szerelmes?

Figyelt kérdés

Tini korban még valahol elfogadható(bb) szerintem. Megszeretném kérdezni tőletek, hogy szerintetek ez nem számít gyerekesnek felnőtt korban? Közösségi oldalakon üzenőfalon való üzengetés, hogy szeretlek, hiányzol, szivecske és a név közte. Erről mi a véleményetek? És arról, hogy mindig kiírják a dátumot, hogy mióta vannak együtt és szivecske. Mindig másik közös kép, ahol együtt vannak ki. Nekem ez már túlzás. Ez már olyan, mintha direkt bizonygatnák a világnak, hogy ők milyen jól megvannak. De lehet még magukat is így nyugtatják meg, hogy minden rendben.


Nem rosszból írom ezt abszolút, csak véleményekre vagyok kiváncsi, mert lehet én ítélem meg rosszul a dolgot. Valamit elnézést, hogy rossz kategóriába írom, vagy nem valami elmélyült és fontos téma, csak itt szoktak rendesen és értelmesen válaszolni.


2011. jún. 19. 13:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

hát én a tiniknél is utálom,ezt nemhogy felnőttkorban!

ha igazán szeretik egymást,akkor nem kell mindenkinek bizonygatni!ja meg amikor összevesznek akkor bezzeg a facebookon kell veszekedni,szakítani újból összejönni ...stb!

szerintem az gyerekes!!

2011. jún. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól nekem is égnek áll a hajam mikor írkálnak üzifalra hogy így szeretlek úgy hiányzol!Na és a dátumozástól is!Abban nincs semmi hogy képeket raknak fel,legalább is addig míg nem viszik túlzásba!Mondjuk ha 5 percenként cserélgetik,töltik!:) Szerintem gyerekes!...
2011. jún. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ettől függetlenül lehet,hogy nincsenek meg olyan jól.

Számomra is idegesítő,főleg ha olyan csaj/pasi írkál ki ilyeneket pl. facebookra,akiről tudni lehet,hogy 2 hétnél nem fog tovább tartani a kapcsolata...

Tinikorban elfogadható?Hát szerintem csak mértékkel...

Én is tini vagyok,lassan másfél éve vagyok együtt a barátommal,mégse az a legfontosabb,hogy minél több közös képünk legyen és minden nap írkáljunk egymás üzenőfalára...

Persze ez csak az én véleményem.

2011. jún. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%
Ezek után milyen kínos lesz; xy családi állapota megváltozott.Ettől csak egy rosszabb van, amikor terhes nő ultrahangos képet tesz fel.Fú, az ilyeneket de utálom!
2011. jún. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Fél év után oks.

Pár hónap után gáz!

2011. jún. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a közös fotókból max 1-2 belefér, de egy külön album már durva.

A kiírogatások? Pl egyszer elsüthető, hogy szülinapjára kiírod a képe alá, hogy nagyon szeretlek, boldog szülinapot.


De max 1-szer.


22/L

2011. jún. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Jaja. Én is így gondolom: Csak mértékkel mindent. De amikor óránként cserélődnek a képek.o.O meg pl. a csaj/pasi kiír valamit, csak azért mert járnak mindjárt a párja is aláír, persze szivecskék, szeretlek kíséretében, jaj jaj jaj. Ezt már túlzásnak tartom. Meg puncsnak, meg nyáladzásnak.:D Jaja, az is igaz, hogy nem egyről tudok, akik "ilyen mértkékben szerelmesek", hogy a háttérben mennek a balhék, mással való ismerkedések, a folytonos elégedetlenkedések, stb... Nem is értem én ezt, hogy most akkor mi szükség van erre? Ez ilyen kirakat szerelem? De tényleg ez miatt hiszem azt, hogy ez csak maguk és mások felé irányuló bizonygatás.
2011. jún. 19. 14:00
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én stabilan házasságban élek, de csak alaposan átgondolás után, férjemmel való megbeszéléssel írtam ki, hogy házasságban. Persze ő is. (ennek oka volt)

Most már félidős babás vagyok, de a közösségi portálon még semmi híre. Nem is lesz, mert akinek tudni kell, annak elmondtuk, személyesen. Se kép, se üzenet róla, semmi. A babáról sem rakok fel majd képet, egyedül azt írom majd ki, hogy család lettünk, mert van, akit nem tudunk felhívni, és így látja meg gyorsabban. Hiába is fognak nyávogni, hogy hol a fotó a babáról, az internet ahhoz kicsit veszélyes, majd ráérek aggódni, ha tiniként lázadva akarja feldobni a fotóit (remélem, neveléssel csökkenthetem ezt). Aki látni akarja, azt úgyis várom szeretettel otthonunkban. A közösségi portál nem azért van, hogy ott éljünk.

2011. jún. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Van egy nagyon népszerű közösségi oldal, ott írják ki folyton, hogy kapcsolatban ezzel, most egyedülálló, most kapcsolatban azzal. Tiniknél is idegesítő, de én már közelebb vagyok a 30-hoz, de még ebben a korban is ezt csinálják az emberek. Hogy mire jó? Fogalmam sincs. Na meg persze felmerül a kérdés, hogy én ennyi idősen minek vagyok fent egy ilyen oldalon, hát nem azért, hogy beírjam "jajj de uncsizom" meg hasonlók. Drága a percdíj, sok a megbeszélnivaló, távoli ismerősökkel is egyszerűen és kényelmesen tudom tartani a kapcsolatot, ráadásul látom a képeken ki hogyan változik. De amit egyesek csinálnak az vicc. Pl.: egy olyan ismerősömről is tudom, hogy mekkora ribizli,aki 1000km-re van tőlem. Mert mindig másról pakol ki képeket és mással van kapcsolatban. Én az ilyet szégyellném nem mutogatnám.

Meg a másik kedvencem, hogy meg szokták kérdezni, hogy biztos, hogy férjnél vagyok? Mert nem látják kiírva... Mondom nem, hazudok, mert ami fb-n nincs az nem is létezik:D

2011. jún. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A kérdés az, hogy nekik így jó-e? Ha jó, az tökjó. Nekem pedig semmi közöm hozzá.

De igen, engem is zavar, mikor épp irigy vagyok...

2011. jún. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!