Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyiért lehet közjegyzőnél...

Mennyiért lehet közjegyzőnél élletársi kapcsolatot kötni?

Figyelt kérdés
2014. márc. 15. 11:14
 1/7 acelsziv ***** válasza:
34%
házasodni olcsóbb
2014. márc. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
azt nem tudom, de a házasságkötés ingyenes.
2014. márc. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
11%
A házasságkötés ingyenes, és jobb is.
2014. márc. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
14%

"A házasságkötés ingyenes, és jobb is"


Mármint kinek jobb? Annak biztosan, aki nem visz bele sok pénzt.

2014. márc. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen de házasságból elegem volt már!ez egy hivatalos papírhoz kellene azért érdekelne!de köszi:)
2014. márc. 15. 12:07
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Ilyet általában melegek kötnek én úgy tudom. Mivel ők nem házasodhatnak nekik jutott ez az opció, lehet már változott, én így tudom.
2014. márc. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
az lehet de én nem vagyok se meleg se lezbikus!!nekem csak egy ideiglenes lagcimkártyához kellene!mert babát várok és az új párom ide valósi én meg az ország másik felében laktam eddig és ott van bejelentett lakcimem és orvosom is!de mivel az új párommal élek itt és szeretnék orvoshoz menni kellene az ideiglenes lakcim és orvos is hogy kezeltetni tudjam magam!de az ő lakása önkoris és ez a feltétel hozzá hogy életársi szerződéssel lakhatok nála addig nem kapok semmi okmányt sem és orvos sem látt el engem!
2014. márc. 16. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!