Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenkit megutáltam a családo...

Mindenkit megutáltam a családomból, teljesen kétségbe vagyok esve!?

Figyelt kérdés
A férjem tönkre tette egy szép barátságot,a hátam mögött szervezkedik, az anyámékkal, letárgyalta hogy a fiam (3 éves)elmehet az alkoholista szüleimmel nyaralni Horvátországba, csak azért hogy levegyék a haszonélvezetet a lakásról hogy eltudjuk adni és nagyobba költözhessünk! Anyósom állandóan basztat, hogy a fiacskájával legyek rendes! Szüleim meg a rohadt haszonélvezettel zsarolnak minket! Kicsit úgy érzem teljesen mindegy mit csinálok, úgy is el van döntve és teljesen felesleges vagyok! Kivagyok idegileg!

2014. márc. 16. 08:41
 1/6 KedvesPitypang válasza:
Menjen el pszichológushoz, ő majd megnyugtatja Önt, tanácsot is ad.
2014. márc. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A barátságot ha igazi senki nem tudja tönkretenni..

A férjedet te választottad, te alakítod ugy hogy semmibevegyenek...


A gyereket nem engedném az ilyen nagyszülőkkel főleg 3 évesen olyan messzire..

Plusz azert elbeszelgetnék a ferjem fejével, hogy a fia nem fizetőeszköz.

Szerintem a szüleid úgysem mondanak le a haszonelvezetről, mert meg tovabb tudnák zsarolásra használni..

Ráadásul ha te nem engeded a fiad..a férjed azt beszél le, amit akar, mert mindkettőtök beleegyezese kell, hogy kivihessék az orszagból...

2014. márc. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit kéne tennem, hogy ne szervezkedjenek a hátam mögött.
2014. márc. 16. 08:51
 4/6 anonim ***** válasza:

Azzal kezded: "Mindenkit megútáltál a családodból..."


Ha ennyire szembenállsz minden családtagoddal, biztos hogy csak és kizárólag őbennük a hiba????

Nem tehetsz mást, mint szépen sorban, külön-külön minden családtagoddal megpróbálod a kapcsolatodat helyrepofozni, mert ezek szerint, ha te nem lépsz, nem igazán fog a helyzet változni!


"Az egész világot megváltoztatni nem tudod! Ha a világ nem forog úgy, ahogyan az neked jó lenne, akkor neked kell a saját forgásirányodon változtatni, ha jól akarod magad érezni benne!" (Dakota közmondás)

2014. márc. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A férjed nagyon naiv, ha tényleg a haszonélvezettel zsarolnak, és azt hiszi, hogy lemondanak róla,ha elvihetik a gyereket. Ha tényleg alkoholisták, akkor nem engedném el velük a gyereket, még ha a szomszéd faluba mennek is.

Ha a férjed külön utakon jár, én nem beszél meg veled ilyen fontos dolgokat, akkor nem igazi társ, nem érdemes vele hosszú távra tervezni.

Beszélj azzal a baráttal, ha igazi barát, akkor nincs az a sz.rkavarás, ami tönkretehetné a barátságotokat. Ha mégis, akkor jobb, hogy ő is eltűnik az életedből.


Szóval nagyon úgy néz ki, hogy most egyedül maradtál, és építheted újra az életedet. Menj el egy pszichológushoz, hogy kicsit lelkileg megerősödj, aztán a kicsi fiaddal együtt próbálj meg új életet kezdeni, barátokat, új párkapcsolatot találni... mert ez a mostani helyzet a leírás alapján nem az igazi. És jobb úgysem lesz.

2014. márc. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is ezen gondolkoztam, hogy új életet kéne kezdeni. De nehéz... nagyon nehéz.
2014. márc. 16. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!