Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Engem soha sem ölelt meg...

Engem soha sem ölelt meg senki a családomból de egy fiú megtette és könnyes lett a szemem. Ez nagyon kellemetlen?

Figyelt kérdés

Nálunk ez nem volt soha szokás. Anyukám meghalt mikor 10 éves voltam, volt hogy apumat én öleltem meg, de ő annyira nem igényelte, volt hogy nagyimat megöleltem de nem viszonozta egyáltalán, és ennyi. Találkozgatok egy fiúval, és elbúcsúzáskor adott 2 puszit, már ment volna el, de visszafordult és magához szorított. És csak szorított 1 percig kb. Nekem annyira jól esett hogy könnyes lett a szemem. És rájöttem hogy engem senki sem ölelt meg még soha. Főleg így nem.


21/L


2013. márc. 26. 21:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem kellemetlen, ez nagyon megható.

Legalábbis nekem az volt olvasva a történeted.

2013. márc. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Nem vagy egyedul, én màr a fàkat szoktam olelgetni, és nagyon jót tesz a lelkivilàgomnak. Az olelés bizony nagyon sokat jelenthet egy embernek.
2013. márc. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A családból engem is csak anyum ölelt meg, de sajnos meghalt mikor 17 voltam. Csak a barátnőmtől kapok ölelést én is. A kérdésedre válaszolva pedig nincs ezen semmi kellemetlen szerintem:)

25F

2013. márc. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Engem sem öleltek meg sosem, sem anyám sem apám, nagyszülők sem. Mindent megkaptam csak szeretetet nem. Közös képeink sincsenek.
2013. márc. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem.:)

Egyébként én is így voltam ezzel. Családban nem igazán volt szokás ölelkezni, aztán 9. osztályos voltam, amikor egy fiú megölelt, és hát leírni se tudnám azt az érzést, amit akkor éreztem,de én is legszívesebben sírtam volna xD pedig csak amolyan iskolástársak közötti ölelés volt, de nekem olyan volt, mintha megdobtak volna valami szeretet csomaggal XO tudom elég hülyén hangzik.

2013. márc. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez nagyon aranyos!

Engem sem ölelgetett senki, nem sok szeretet kaptam, aztán 20 éves voltam mikor szintén egy fiú, akivel randiztam megölelt és én is bekönnyeztem. :) Észrevette aztán utána nagyon nagyon sokat ölelgetett, olyan jó érzés volt! :)

Fontos az ölelés nagyon, akármilyen kis apróságnak is látszik!

2013. márc. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Jaj de aranyos vagy,meg az a fiú is!Részvétem,érthető h könnyes lett a szemed.:(


17/L

2013. márc. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Dehogy kellemetlen!

Meghatóvá tett gondolom, semmi baj! Én sem éreznék máshogy hogyha ritkán tapasztalnám az érzést!

2013. márc. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia! Aranyos vagy :)

25F

2013. márc. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem kellemetlen. Az a kellemetlen, hogy ennyi családban "telnek el az emberek" szeretet, ölelés nélkül. :(

Ezennel küldök mindenkinek egy nagy virtuális ölelést!!!

Minden jót!


24N

2013. márc. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!