Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálsz, ha vészesen...

Mit csinálsz, ha vészesen közeleg a karácsony és semmi jó ajándék ötleted nincs? Gondolom, nem vagyok egyedül :S

Figyelt kérdés
2009. dec. 15. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel én is így vagyok, és idén ki is akadtam, hogy vannak olyan emberek körülöttem akik a szomszédnéni ismerősének a rokonának is vesznek valami apróságot, és szinte én érzem magam rosszul hogy csak a szűk családi körnek, és a Szerelmemnek vennék ajándékot... ez kevés lenne? ki tudok akadni ettől...
2009. dec. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Társasjátékok mindig bejönnek,csak a megfelelőt kell kiválasztani(hagyományos,kocka,kártya,sakk stb)
2009. dec. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt úgy küszöbölöm ki, hogy nem veszek senkinek semmit, és cserébe nem is várom el, hogy vegyenek valamit nekem. Nagyfiú vagyok már, meg tudom venni magamnak azt, ami kell.

Úgysem érnek semmit sem ezek a tárgyak, elég az, ha összejön a család az ország 5 pontjából, és együtt eltöltjük az ünnepeket. Ez sokkal nagyobb ajándék szerintem.

2009. dec. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi mindig megbeszéljük, hogy ki mit szeretne, ha pedig mégsem,akkor odaadjuk a pénzt és majd arra költi amire akarja,de van akinek nem veszünk semmit. Nővéremmel úgy szoktuk csinálni, hogy ilyenkor írunk egész évre listát és akkor azt beosztjuk egész évre(mikulás, szüli/névnap,kari stb.) így tuti olyat kap amire szüksége van.Anyu már nehéz eset,mert ő sose mond semmit,de ha olyat veszek ami nem tetszik akkor megsértődik, szóval most megbeszéltük, hogy pénzt kap,mert új mosógépet szeretne,de egyedül nem tudja megvenni. A barátomnak hasznos dolgokat vettem,gyerekeknek meg játékot.Szóval lehet válogatni csaak egy kicsit gondolkodni kell és kérdezősködni.Barátom családjában nem lesz ajándékozás csak a kisgyerekeknek vesznek apróságokat.
2009. dec. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen elhizelgem az ajándékozást. Mindent, amit amúgy nem szeretek megtennmi, csak és kizárólag ajándéknak tekintem. Így aztán meg van oldva a kérdés.
2009. dec. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!