Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Karácsony után pár nappal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karácsony után pár nappal lesz a névnapja, akkor karácsonyra elég csak vmilyen jelképes ajándék?

Figyelt kérdés
még csak pár hónapja vagyunk együtt,vettem neki egy márkásabb sapkát,viszont mivel tanulok nem állok túl jól anyagilag,szóval karácsonyra csak vmi jelképeset tudnék neki venni.vagy karácsonyra adjam neki a sapkát és névnapjára vmi mást?ti milyen jelképes dolgot vennétek a párotoknak?
2010. nov. 13. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sztem inkább a névnapra menjen a jelképes ajándék, mivel az kisebb ünnep. Te ismered, te tudod minek örülne!
2010. nov. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem a karácsony komolyabb ünnep, mint a névnap... én arra adnám a nagyobb ajándékot és csak a jelképesebbet névnapra, de attól függ, fiú vagy lány. - én pl. mint lány nagyon örülnék névnapra egy olcsóbb nyakláncnak /persze azért azt se a kínaiból vedd, de már 1000 max 2000 forintért lehet jó cuccokat venni/ vagy egy fülbevalónak /az is pl. ha a Sixx-ben veszed nagyon szépek és 1060 forint 3 sor/ meg egy tábla csoki...

ha fiú, akkor vegyél neki valami olyat amiről tudod, hogy kell neki, de olcsóbb pl. tönkrement a fülhallgatója, memoriakártyája a telefonba, vagy ilyesmi...

2010. nov. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Sztem is fordítva! Karácsonyra adj neki nagyobb ajándékot, a névnaphoz képest.

Névnap az nem egy hatalmas ünnep..

2010. nov. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm.

amúgy én vagyok a lány.

2010. nov. 13. 13:00
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

karácsonyra a sapkát, névnapra meg süss neki egy finom sütit, vagy készíts valamit, annak nagyon fog örülni. esetleg szervezz neki egy meglepi napot, lehet azt pénz nélkül is.

adhatsz neki "egy kívánság"-ot stb..

2010. nov. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!