Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen felfogás az, hogyha...

Milyen felfogás az, hogyha férjhez megyek/elválok, azt azonnal közzé kell tennem a FB-on?

Figyelt kérdés
Ugyanez a helyzet, ha kapcsolatom lesz, vagy szingli leszek... De miért?
2014. márc. 18. 10:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%
Én pl. nem vagyok az FB-n. Beírták az alkotmányba, hogy muszáj reggelni ott?
2014. márc. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%
Mert nekik így jó. :)
2014. márc. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
38%

Mert a házasság csak egy formalitás, egy semmire nem jó papír. Az a hivatalos, ha megosztod fészbukon is, és minden ismerősöd lájkolja.

Ha pedig elváltok, csak nyomsz egy "Ismerős törlése" gombot.

2014. márc. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%

Van egy olyan kép,amin ül egy nő a WC-n és azt írja alatta,hogy "Gyorsan kiírom Facera,hogy sz*rtam,nehogy lemaradjanak róla az ismerőseim." :D

Hát ez a véleményem nagyjából.

2014. márc. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
76%
Valamivel foglalkozni kell!
2014. márc. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nálunk nincs kint semmi, hogy együtt lennénk. Több ismerős is kérdezte, hogy mi történt, miért mentünk szét?!
2014. márc. 18. 11:09
 7/21 anonim ***** válasza:
94%
Lassan kezdenek az emberek a valóság helyett a facebookon élni a virtuális életet, nagyon szomorú. Én soha nem értettem, valakinek miért fontos az, hogy mások mindent tudjanak róla, többnek, fontosabbnak érzi magát? Nekem az a véleményem, hogy a fb-on sem munkahely, sem lakóhely, sem életkor ne legyen kint, max. egy-két családi fotó, de ne több. Az meg, hogy valaki óránként helyzetjelentést posztol ki, hogy épp mit csinál és hol van, olyan szinten feldühít, hogy azokat rögtön törlöm is, ki a fene kíváncsi rá, hogy hol van, milyen kedve van, épp beteg-e, vagy rosszul aludt-e, vagy csak az eső miatt nyavalyog.
2014. márc. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Nálatok nincs kint, másnál kint van. Na és? Zavar?

Én meg nem is létezem. Ezer éve inaktív a fiókom.

2014. márc. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert... Nekem kint van az is, hogy kisbabát várok, a 7. hónap végén írtam ki (nem az elsö menzesz kimaradásánal mint mások) jól esett a gratuláció és pl. a volt osztálytársaim akik régen nem láttak innen tudták meg. Meg kell jegyeznemm, hogy 52 ismerösöm van és aki nem ismerös az nem látja amit kiírok. Gondolom esküvö esetén is jól esik a gratuláció. :)
2014. márc. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Engem az zavar, hogy az emberek kiközösítenek, ha nem adok meg mindent magamról, minden percben...


9-es, azért megy férjhez egy nő, hogy begyűjthesse a gratulációkat, vagy mert szereti élete párját?

Azt meg szintén túlzásnak tartom, hogy szombaton lezajlik az esküvő, vasárnap délben már kint van, hogy Xy házastársa lett XZ-nek (mert a vezetéknevét is átírta gyorsan).

2014. márc. 18. 11:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!