Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vennétek nyukátoknak...

Mit vennétek nyukátoknak karácsonyra! 4000ft értékben! 43éves anya én pedig 17éves?

Figyelt kérdés
2009. dec. 15. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Bögrét amin a te arcképed van? Dm vagy rossmann oldalán 2500 ft ! 200 ft, hogy a boltba viszik. Mellé még lehet saját készítésű képeslap, csoki, bonbon..amit szeret.

Vagy egy könyv ami tetszene neki.

2009. dec. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Írd be a keresőbe hogy karácsony könyörgöm, annyi ötletet írtak már, hogy az nemigaz...
2009. dec. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
én fűszertartókat csinálok neki. Vettem 5 db kis üveget, és ráfestem a fűszerneveket, meg kipingálom szépen:) Szerintem az a legnagyobb ajándék, amit saját kezűleg készítesz. Fess ki neki egy vázát, vagy egy képet üvegfestékkel.
2009. dec. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
A nyuka az kicsoda?
2009. dec. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%

- Ha szereti a teákat: lehet venni teafilter tartó fadobozt, és szalvétatechnikával csinálhatnál valami szépet belőle. :) Hobbi boltban megveheted a hozzávalókat.

[link]

[link]


De ugyanígy ékszertartót is csinálhatsz, vagy veszel a kreatívnál fa óraalapot, és egy szép szalvétát rá dekupázs technikával, stb.


- Ha szereti a kávét: valami különlegesebb kávé, vagy ajándékcsomagban kávétartóval, szép bögrével, stb. :)


- Közös képet előhívatni, bögrére, párnára, de simán bekeretezve, egy szép idézettel. :)


- Kedvenc csoki, bonbon, ital.


- Nem tudom, mi a foglalkozása, de ha szüksége van rá, akkor határidőnapló, filofax, egy szép tollal, idézettel.


- Arckrém, sminkes dolgok, testápolás, stb.


- Ha szereti a dísztárgyakat, 'mütyüröket', váza, terítő, kézműves dolgok, gyertya, stb.


- Lehet venni ékszert is ennyi pénzből, nagyon szép karórák vannak, nyakláncok, fülik...


- Étkészlet, evőeszközök, pohárkészlet, szép tálak...


- Ágytakaró


- Könyvek


- Válogatás cd a kedvenc zenéivel


- Szép köntös, vagy valamilyen felső, törölköző belehímezve valami, ezt is gyorsan megcsinálják


- Parfüm


- valamilyen lámpa (álló, asztali, stb, valami szebb)


- Aromaterápiás cuccok: párologtató, finom illóolajokkal


- Sál, azok a finom puhák, kasmír sál a neve, az is kijön ennyiből. :)


- Fotóalbum, előhívott fényképekkel


Hirtelen ennyi, bocsi h hosszú lettem. :) Még milliónyi ötlet van, nekem most erre futotta! :)) Aztán megírni, hogy mit vettél. :P :D


*Karina*16*

2009. dec. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%
gyönyörű virágos ágyneműt flanel kellemes meleg,v.szexis fehérneműt.
2009. dec. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
gyönyörű meleg mintás pléd.
2009. dec. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6%
mélyen kivágott szexi fölsörészt villágos színben.
2009. dec. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
3%
nagy hosszú bizsu láncot
2009. dec. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!