Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit adjak a barátnőimnek...

Mit adjak a barátnőimnek szülinapra? És a családnak (2 öcs, anya, nagyi, nagypapa) karácsonyra meg minden ajándékozós alkalomra?

Figyelt kérdés
Kifogytam az ötletek ből és írhattok többet is mert lesz még pár szülinap, névnap, karácsony. Előre is köszi
2010. aug. 30. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:
ha jó a kézügyességed és szereted az ilyesmit: [link]
2010. aug. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én barátnőmnek nagyon könnyű ajándékot venni ,mert szó szerint minden ökörségnek örül :) Minden hülye kis porfogót gyűjt :D Most karácsonyra egy reggelizőszetett kap. Tálca, pohár, tányér, nagyobb tányér. Mindet én csinálom, a tálca fa és dekupázsolom, a bögre tányér pedig porcelánfestéssel készül majd. Anyukám egy kirándulást kap majd, elvisszük a Bakonyba, apu meg egy ezüstláncot :)A férjemnek még nem tudom.
2010. aug. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszia válaszokat
2010. aug. 30. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!