Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 19 éves, most érettségiző...

Egy 19 éves, most érettségiző lány és egy 37 éves, elvált ember kapcsolatáról mit gondoltok? Lehet jövője?

Figyelt kérdés

Szerintetek mennyire lesz tartós a kapcsolat?

Május óta vannak együtt, most nagy a szerelem.


A lány szülei nagyon nem örülnek,a nagy korkülönbség, és a férfi családos helyzete miatt (két gyereke is van, a fia 14 éves, a lánya 12). De mivel nagykorú a lányuk, beleszólási joguk nincs. A szülők bíztak benne, hogy ez a fellángolás hamar elmúlik, de már lassan egy éve tart.


2014. márc. 4. 09:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Eltero igenyek egy parkapcsolatban, eltero eletszakasz. Hosszutavon nagyon ritkan mukodik egy ilyen kapcsolat.
2014. márc. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
A 19 éves most érettségizőnek nyilván nagyon imponál, hogy egy kétszer annyi idős palit meg tudott hódítani. A palinak meg kell egy fiatal husi...
2014. márc. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%
A fickónak jó a fiatal nuni, de mindenben különböznek. És ez egyre inkább így lesz. A lány most nem lát a ködtől, a fickó sokkal számítóbb..m
2014. márc. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Nem. Jobb esetben még akkor vége lesz, mielőtt a 19 éves gyereket szül neki. Rosszabb esetben utána...
2014. márc. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
61%

Eleve rizikos egy gyerekes ferfivel kezdeni, de hogy szinte apjakoru lehet, az nagyon gaz.

Neki van mar ketto, valoszinuleg nem is akar tobbet. Ebbe is belegondolt a 19 eves leanyzo?

Ez inkabb a ferfinek mennyei allapot, befuzott egy butuska, eretlen tinilanyt, kivaloan lehet rohogni a haverokkal rajta, akik irigykedve biztatjak, hogy hasznalja ki a helyzetet, amig a kiscsaj nem lat a rozsaszin kodtol.

2014. márc. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 kiwi66 válasza:
14%
Miért ne lehetne?! A párom 47 én 29 és nem vált még el,de 7 hónapos terhes vagyok,és 2 éve együtt. Először mindenki utál,de most ,hogy jön a baba mindenki odavan és baromira örülnek nekünk.
2014. márc. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
50%

Valószínűleg a szülőknek lesz igazuk.

Még egy éve sem tart, az nem olyan sok idő.

2014. márc. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
6, 2 év az nem sok sajnos, ha 20 éve lennétek együtt lehetnél jo példa, hogy müködik egy ilyen kapcsolat hosszutávon.. de 2 év még nem -hosszutáv-.
2014. márc. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
60%
Kb ugyanannyi esélyt látok a kapcsolatukban mintha két egyidős ember áll össze. Mert senki nem tudhatja biztosra hogy szétmennek csak mert nagy a korkülönbség... Én 18 voltam amikor megismertem a 36 éves, mostmár férjemet. 4 éve vagyunk együtt, van egy gyönyörű fiunk is. Ha ez a házasság tönkre megy, az nem a korkülönbség miatt lesz. Ez a vélemény erről a kapcsolatról is. 1 év alatt már kiütközhetett volna az a 18 év.
2014. márc. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
88%

az én főnököm 19 volt, amikor megismerkedett egy elvált, nála 22 évvel idősebb férfival, huszonéve együtt élnek szépen.

Nem egyforma minden 19 éves, nem egyforma minden 37 éves, nem egyformák az igényeink, a vágyaink. Lehet is jövővje, nem is, rajtuk múlik, senki máson.

2014. márc. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!