Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más harcolna a befolyásolható,...

Más harcolna a befolyásolható, gyerekagyú párjáért csak mert gyereke lesz tőle?

Figyelt kérdés

csak mert nekem semmi kedvem, energiám nincs ehhez és persze utólag körvonalazódott ki bennem a jellemrajza.

jelenleg azon az állásponton vagyok, hogy hagyom elveszni az egészet.


jelenleg külön vagyunk, sokszor van inkább a haverokkal, anyjánál, mint velem, és ez akkor sem változik, ha történetesen szabadságon vagyok végre, szóval valami nem működik, már ez is jelzi.


de azon vagyok, hogy én még beszélgetéshez sem venném a fáradtságot, tekintve, hogy úgysem hatna globálisan.


pl csak annyi menne át neki, hogy az a bajom, hogy nincs velem. holott ennél sokkalta több. nincs összetartozás érzésem vele, nem érzem azt, hogy az életét adná értem, nem érzem magam biztonságban mellette. de elmondva ezek csak üres szavak lennének neki. én nem tudom átvinni ezt az érzést szavakkal.ergo el sem kezdem vele megbeszélni.


olyan pillanatok maradtak meg bennem, mint pl

- nem áll ki mellettem a haverjaival szemben, mert csupán attól tart akkor nem nézik őt kemény férfinak (sajnos a körébe nem tudtam beilleszkedni)

- hagyja hogy mások belemásszanak a kapcsolatunkba (nem oltja le ha rácsimpaszkodik egy másik lány, aztán meg bánná, hogy nem értékelt eléggé, szóval ezt nem látja előre)

- valahol családfő helyett pont őt kell pátyolgatni habitusa van (szerintem inkább való mellé egy irányító, vezéregyéniségű nő)

- még keresi önmagát váltogatja a munkahelyeket össze vissza

- anyagilag nem támogat, de legalább nem én tartom el


mindemellett én egy bizonytalan személyiség vagyok, tehát valahol kioltom őt, ahelyett hogy erősíteném és haladnánk ketten szövetségben előre.


a baba nagy nagy szerelemből van, imádom, ő is :)

a nagy szerelem emléke így örökre megmaradna nekem, de ugye az élethez nem elég a szerelem, sajnos értelem is kell. az meg nincs ebben a kapcsolatban.


de más hogyan látja?


2014. márc. 20. 23:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Tisztellek azért, hogy képes vagy egy kicsit racionálisan látni a helyzetet, és nem kergetsz álomképeket arról, hogy majd te megváltoztatod, vagy gyermek érkezése megváltoztatja. Szerintem ez egy olyan helyzet, amire nincs tökéletes megoldás, viszont jó, hogy jó kapcsolatban vagytok, és a gyermeketek sem azt fogja érezni, hogy a szülei nem bírják egymást.

Lehet, hogy egész életében ilyen lesz a volt párod, de ha még fiatalok vagytok, az is előfordulhat, hogy egy tíz év múlva már más lesz. Nem reménykeltésből mondom, csak egy lehetőség.

Próbáljatok jóban maradni, lehet változik a helyzet, vagy békességben nevelhetitek a gyermeketeket, csak külön...

2014. márc. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

CSAK mert gyereke van tőle, nem.

De ha amúgy jó szerelmi partner nekem, csak a mérleg másik serpenyőjébe is jutott mérlegelni való, hát akkor nincs egyértelmű válasz......:)

2014. márc. 21. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Most végig is olvastam.

De ez tök ellentmondásos.

Ha azok az érzések vannak Benned vele kapcsolatban, amiket leírtál, és így viselkedik, meg úgy, akkor ebből hogy nőtt szerelem Benned?.... ?? :D

2014. márc. 21. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
8%

Te is "gyerekagyú" vagy, ha ilyen embertől szültél gyereket! Miért gondoltad, hogy a gyerek megváltoztatja?

Ennek a kapcsolatnak nincs sok jövője.

2014. márc. 21. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Na mintha a mienket irnal le :)

Nalunk van valtozas... Erezte, hogy eljutottam erre a szintre, mint Te. Osszeszedtem a cuccat a szennyessel borotvaval mindennel egyutt, meg a hutobol is kiszedtem az o kajait amiket O szeret, mire jott haza 2 sporttaska 1 db 25 kilos szatyor lett tele... Kerdezte, hogy ez mi? Valaszoltam, hogy koltozol...

Miert?

Azt en nem mondom el megegyszer! Eddig se hallottad most se fogod es mar nem is szamit!

Eroskodott, elmondtam neki, hogy embed nem bantott annyiszor, mint O. Belefaradtam kuzdeni vele(!) harmunkert! Ennek a csaladnak o a legnagyobb ellensege es most kiszall belole! Egy eletem van boldogsagot erdemlek, ezt nem adja meg Nekem, hiaba jo apja a gyereknek, mennie kell mert ez a kapcsolat egyikunknek se epito!


Szerintem a targyilagossag es a ridegsegem verte fejbe! A siras hiszti orditas nem hatott ra!

Nem ment el, szuleihez nem ment vissza! Padlon aludt es a gyerekagyban... Hozzam nem erhetett, furdobe nem johetett be hozzam mert ajtot bezartam, ha mentem valahova nem kerdezhette hogy hova! Mosni takaritani maga utan kellett, kajankba beleehetett! Baratokkent eltunk egyutt hetekig!

Aztan mindenki hivogatta, valasz: nem megy a csaladjaval akar lenni!

Sehova nem ment! Igyekezett, de nem probalkozott be csak bizonyitani akarta, hogy O velunk egy egesz!

Eltelt azota 3 ev... Augusztusra varjuk a tesot :)

Ha menni akar valahova megkerdezi, hogy zavar-e ha elmegy este focizni? Nem, nem zavar!

Elmehet-e pokerezni pentek este? Zavarna-e? Abszolut nem zavarna!


En nem azt akartam, hogy ki se szalljon a seggembol! Hanem a fontossagi sorrendeet allitsa fel! Es erezzem is hogy a Fiunkkal egyutt az elso helyen allunk!

2014. márc. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Nem semmi vagy utolsó :) Igazad van, meg kell találni, mi az, ami hat az ilyen férfira.

Én maradnék mellette, de ultimátummal, ill. nem foglalkoznék vele, hátha észhez tér. Mivel anyagilag nem függsz tőle, ha nem változik, mehet.

2014. márc. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

1. Egy befolyásolható, gyerekagyú flrfi nem lenne a párom soha,


2. nem lenne gyerekem soha tőle.


A Kérdés megválaszolva. :)

2014. márc. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Talan elobb megismerni kellett volna a masikat, es utana esni teherbe, nem?
2014. márc. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Off!


Gyerekagyut, befolyasolhatot nem ugy kell erteni, hogy hulyegyerek! :)

(ha a mi peldankbol indulok ki)

En 20 voltam mikor osszejottem Parommal O 23, 9 honapja voltunk egyutt terhes lettem Fiunkkal, ugy dontottunk, hogy szeretettel varjuk, ha mar jonni akart :)

Csak idokozben en feltudtam noni a feladathoz, O meg nem...

En anya lettem, O meg egy srac akinek gyereke van, de az apa nevet meg se erdemli!

Ezt kellett "beleverni" a fejebe... Ehhez kellett felnonie!

2014. márc. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de hibás vagy kicsit te is. Amiket leírtál olyan jellemvonások, olyan dolgok, amikről elképzelhetetlen, hogy eddig ne lettek volna láthatóak, legalábbis nagy részük. Nem kellett volna egy ilyen kapcsolatban gyereket vállalnod.

De ennek már utána vagy.

Természetesen ha tarthatatlan ez a kapcsolat, akkor nem kell benne maradnod.

2014. márc. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!