Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, hogy ne legyek az...

Mit tegyek, hogy ne legyek az emberek szemében kihasználható, befolyásolható személy? 19L

Figyelt kérdés
Eleve már a kinézetem olyan, és a viselkedésem is, kicsit visszahúzódóbb. Kedves vagyok sok mindenkivel, mosolygok, de egy idő után mindig csak azt érzem, hogy az emberek kihasználnak/lehúznak. Tudom, hogy határozottabbnak kéne lennem, de mégis hogy?
2014. febr. 18. 09:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy továbbra is mindenkinek szívből adsz, de ha valaki csak elfogad, de vissza nem ad semmit, sőt elvárja, hogy mindig adj, akkor mondj neki NEM-et. Talán úgy lehet ezt elérni, hogy először apróságokban mondj nemet, majd egyre komolyabbakra is terjeszd ki.
2014. febr. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!