Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » El szoktátok "engedni" a...

El szoktátok "engedni" a férjeteket szórakozni szombat este?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A helyzet az, hogy az én férjem ma előállt azzal, hogy mi lenne, ha este elmenne szingli haverokkal szórakozni. 10 hónapos babánk van, először nem szóltam semmit, aztán mosolyogva mondtam, hogy menjen csak. Bízom benne, imádom, de mégis néha a kisördög suttog a fülembe, hogy fel kéne hívni, vagy írok neki sms-t, de aztán mindig leteszek róla. Nem kertelek, aggódom egy kicsit. Ti "elengeditek" szórakozni a férjeteket este? Hogy viselitek?



2014. márc. 22. 20:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Én elengedném. Az enyémet most 12 napra engedtem el külföldre a barátaival. 3 nap múlva jön haza. Nagyon várjuk a 3 évesemmel.
2014. márc. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nincs olyan, hogy "elengedjük" a másikat valahová. Nagyon ritkán járunk szórakozni, olyankor előfordul az is, hogy külön megyünk, vagy hogy csak egyikőnk megy bulizni. Teljesen nyugodtan alszom ilyenkor. :) Szerintem neked sem kell tartanod semmitől!
2014. márc. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi miatt aggódsz? Hogy baja esik? Felnőtt ember, csak tud vigyázni magára.
2014. márc. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
nálunk sincs ilyenből gond... férjem is elmehet ha van kedve és én is... mindenkinek jár egy kis lazítás a barátokkal :) ne aggódj... párod becsülni fog, hogy nem ilyen rendes felesége van aki nem hisztizik neki ha elmegy egy kicsit sörözni a haverokkal :) (csak téged is engedjen el néha kicsit kikapcsolódni :) )
2014. márc. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Persze! Néha mi is csinálunk görbe, dumálós estét a csajokkal.

Altasd el a kisördögöt, ne hívd fel, és ne írj neki.

2014. márc. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
*hogy ilyen rendes felesége van... :)
2014. márc. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

1-es. Elhiszem, hogy nagyon várjátok már haza, biztosan nagyon hiányzik nektek.

Én is elengedtem, mégis egy kicsit aggódom. Addig nem tudok nyugodt lenni, míg haza nem jön. :(

2014. márc. 22. 20:47
 8/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat csajok. Kedves tőletek!

Persze nem arról van szó, hogy nem bízom benne. Csak annyi rosszat hall az ember, és itt ahol lakunk kisvárosban nagyon sok rossz vérű nő van, részegen vihognak a szórakozó helyeken, gátlástalanul nyomulnak, még olyat is láttam, hogy az egyik derékig levetkőzve táncolt egy bárban. Nem nagyon örülök, hogy ilyen helyre ment szingli haverokkal. Tudom, hogy nem csalna meg, mert imád bennünket, de olyan csúnya szájú emberek vannak, már az is rosszul esne, ha megállítana valaki az utcán, hogy látta a férjemet ezzel és ezzel a nővel egy asztalnál. Gondolom értitek.

2014. márc. 22. 20:52
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Értjük! :)

Felnőtt ember, tud viselkedni, még az ilyen csajokkal szemben is.

Megnyugtatlak, én sem tudok aludni, amíg a családból mindenki haza nem ér. Mikor hallom, fordul a kulcs belülről, akkor esik le a kő a szívemről.

Akit szeretünk, azt féltjük is. De azért csak menjen...:)

2014. márc. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
79%

Hát néha-néha menjen nyugodtan, persze. Ne heti-kétheti rendszerességgel, de néha egy kis kikapcsolódás nem árt külön-külön sem. Legközelebb cserébe vigyázzon ő a babátokra és menj el te a barátnőiddel egy csajos estére (nem kell rögtön bulizni ha nem akarsz, egy kis pizzázás vagy pizsiparti is megteszi, vagy akár egy délutáni káv+süti).


A férjed szemszögéből szerintem maximálisan lényegtelen, hogy a haverjai szinglik-e vagy sem. Ha valaki meg akar csalni, az nem azért lesz, mert a szingli haverjaival van...


Mielőtt alszol nyugodtan írhatsz neki egy sms-t, de amúgy szerintem ne nyaggasd. Minek? Ha szórakozni megy az ember, egyébként sincs nála mindig a telefon, vagy nem is hallja.

2014. márc. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!