Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám nem nagyon akar szombat...

Anyám nem nagyon akar szombat este elengedni. Nem beteges egy kicsit?

Figyelt kérdés
17l vagyok. Sosem voltam buliban. Nyáron egyszer elengedett egy beülős helyre 19:00-~22:00-ig (sokszor kellett telefonálni) egy osztálytársam szülinapjára. Most ugyan ott lenne egy meleg ismerősöm szülinapja. 21:00-23:00-ig maradnék (lehet, hogy addig sem, mert nem nagyon ismerem a társaságot). Anyám nem nagyon engedne el, mert 'idegenek' között lennék, és biztos, hogy egy pasival megbeszéltem, hogy vele leszek...
2011. nov. 2. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
"idegenekhez",akiket alig ismer én sem engedném el a lányomat.
2011. nov. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Édesanyád nem bízik meg benned valamiért. Ez lehet azért is, mert esetleg csináltál valamit a múltban, de lehet egyszerűen ilyen a természete. Persze nem fogom szidni az édesanyádat, hiszen a családtagokat csak is rokon átkozhatja, de szerintem mindenképpen beszélgess el vele. Elvégre felnőtt leszel, és amúgy is mi oka azt feltételezni, hogy pasizni fogsz? Erre kérdezz rá és finoman azt is tedd mellé, hogy mindenki önmagából indul ki. Szerintem ez nem normális. Nem azt mondom, hogy minden héten lepukkadt diszkókban k*rvulj, de úgy érzem nem kérsz sokat :)
2011. nov. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
16%
Jézusom, sajnállak. Csak egyet tudok javasolni. Várj 18éves korodig és utána "szabad" leszel.
2011. nov. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, ezt a 18 éves kort úúúúgy szeretem :)))


Betölti a 18-at, és akkor mi van? Nem fog otthon lakni? Nem a szülei kenyerét fogja enni? Dehogynem. Akkor miért is olyan nagyon fontos a kérdés szempontjából, hogy JOGILAG nagykorú legyen a kérdező?


Nem egyszerűbb őszintén leülni anyukáddal megbeszélni, milyen feltételekkel engedne el? Pl félóránként telefonálsz, időre hazaérsz, érted is jöhet, vagy valami hasonló.

2011. nov. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!