Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » El szoktátok "engedni" a...

El szoktátok "engedni" a férjeteket szórakozni szombat este?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A helyzet az, hogy az én férjem ma előállt azzal, hogy mi lenne, ha este elmenne szingli haverokkal szórakozni. 10 hónapos babánk van, először nem szóltam semmit, aztán mosolyogva mondtam, hogy menjen csak. Bízom benne, imádom, de mégis néha a kisördög suttog a fülembe, hogy fel kéne hívni, vagy írok neki sms-t, de aztán mindig leteszek róla. Nem kertelek, aggódom egy kicsit. Ti "elengeditek" szórakozni a férjeteket este? Hogy viselitek?



2014. márc. 22. 20:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

El..

Ne jöjjön haza csatak részegen,

Ha masnap programunk van, akkor tudja meddig maradhat el, hogy ne okozzon gondot


De mi szoktunk beszélni közben.. Marmint felhív ha átmennek más helyre, ahovatervezte,mplusz amikor hazaindul.

Nem ellenőrzes miatt, hanem kisit aggódós vagyok, mert néha hirtelen üti meg a pia, es ő a bealvós fel nem kelthetős típus...ha gaz van akkor ertemegyek, de ilyen sztem 6 év alatt 4szer volt, abból 2 még az egyetemen...egyszer pedig a legenybúcsún, de volt aki vigyázzon rá)


De nem engedelyezem:)

De egkérdezi, plusz hgy én terveztem-e valamit akkorra..

Tehát a ti esetetek teljesen elfogadható..időnként, de nem minden héten

2014. márc. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Nem engedem el, mert nem kell neki az engedélyem, megy magától, felnőtt, önálló férfi. Ugyanígy én is megteszem nőként. Ha menni akarunk, megyünk. Csak a gyerekfelügyeletet kell intézni, de ez sosem okoz gondot.
2014. márc. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

bocs, de egyszerűen nem értem az ilyen és ehhez hasonló problémafelvetéseket.

nos, a párod, a férjed, együtt élsz vele elég régóta, közös gyermeketek is van, ismered nagyon jól, tudod hogy viselkedik józanul, részegen, fáradtan, jókedvűen, rosszkedvűen, stb.

miért kell kattogni azon hogy milyen rosszéletű nők kavarognak a városban.


nálunk nem szerepel a szótárban az engedem-nem engedem dolog, mert ismerjük a másikat.

a párom akármilyen ittas, max röhög a haverjaival azon hogy milyen szánalmas ribik szaladgálnak széles e Budapesten, és eszébe nem jutna megszólítani őket, nem hogy bármilyen testi kontaktusba keveredni.


párszor már poénkodtam a barátnőimnek azzal, hogy az én drágaságomat egy rakás playmate-tel is össze lehetne zárni, inkább csomót kötne a legnemesebb testrészére mintsem hozzájuk nyúljon. :)


azzal hogy vizionálsz mindenféle félmeztelen ribkókról ezzel tkp. a párodat alázod meg...

2014. márc. 23. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
82%
Persze csomót kötne rá :) Sajnos a férfiak máshogy működnek, ők ösztönlények. Az engedélykérést meg értsétek úgy, hogy megkérdezi szerintem nem-e gond, nem terveztem-e valamit. Tehát kikéri a véleményemet és nem egyedül hoz döntést, hanem egyenlő félként bánik a gyermeke anyjával.
2014. márc. 23. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Lehet azért nem aggódok, mert az én férjem már volt is playmate-tel "összezárva" a lakásán:):)

Aki konkretan őt kérte, valőszínűleg azért mert a férjem amíg nem monták el, azt sem tudta ki ő ( a celebekről nem sokat tudunk, mert nem tévézünk( soha), és nem olvasunk szennylapokat, csak azt tudjuk, ami a csapból is folyik, és esetleg a hírportál hasabjain megjelenik, mint "hír" óriásfotőval a kepünkbe tolakszik;-))


A férfiak NEM ösztönlények, de tény, hogy a "sokfele szaporodjunk, minél több nővel, hogy minél több utódom legyen" van edetileg beléjükkódolva..

De mivel NEM ösztönlények, és van agyuk, és fel tudják fogni, hogy lehet választani, hogy a feleségükkel/párjukkal maradnak, akit szeretnek, vagy a z ösztöneik után mennek. A 2 együtt nem megy..

A mai társadalmi viszonyokban az ösztönöknek lehet menni addig amig egyedülálló valaki, de akkor sem igazán, mert nem minden nő tud elfogadni magamellett egy spemahajdert...


11

2014. márc. 23. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Szia!


Nalunk Parom el szokott menni ejszakai focira, pokerezni dunaplazaba...

Engem nem zavar!

Annyit csinalok a magam megnyugtatasa vegett, hogy rairok, hogy odaertel minden rendben? Es eleg ha kuld egy "igent vagy oke-t! Ejjel, ha indul haza megcsorget vagy csak kuld egy uzenetet!

En most varom masodik babankat, nekem is hianyzik mar egy csajos este ahol elkoktelozgatunk es beszelgetunk... A koktelom alkoholmentes lesz, de jovoheten megyek es remelem lesz olyan jo, hogy csak reggel erjek haza :)

2014. márc. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Ha meg akar csalni, úgyis megfog, szóval nem ezen múlik.


Amúgy igen, én is elengedem a páromat, menjen csak, bízok benne. Felhívni kizárt, írni max. akkor, ha közben elmegyek aludni, hogy amikor hazajön, próbálja ne lebontani a lakást :) Mondjuk be is csukom olyankor a hálóajtót, hadd mászkáljon (kajcsi, ilyesmik).

2014. márc. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Bocs, hülyén fejeztem ki magam, mert nem elengedem, hisz felnőtt ember, nem a szolgám, oda megy, ahová akar.
2014. márc. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nem hogy "elengedem" a férjemet a haverjaival, kollégáival szórakozni, hanem egyenesen "elzavarni" szoktam, hogy menjen már el néha nélkülem is lazítani, kikapcsolódni egy kicsit. :)

Felnőtt, értelmes ember, tud magára vigyázni. Valamint tisztel és szeret annyira, hogy nem fog megcsalni, akármilyen ledér nőszemélyek kóricálnak is a városban. :)


Nem szoktam se felhívni, se írni neki ilyenkor, és totál nyugodtan alszom, nem parázok, nem várom ébren hajnalig.

2014. márc. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Azért írtam idézőjelbe az "engedni" szót, mert ugye nem gyerek, és nem az anyja vagyok, de ahogy már írta előttem valaki, a párom kikéri a véleményemet, hogy mit szólnék hozzá. Az elengedni szó alatt azt értem, hogy nem duzzogok, nem csinálok jelenetet, ha el akar menni.
2014. márc. 24. 11:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!