Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám visszaszerezni...

Hogyan tudnám visszaszerezni az extől a kölcsönadott pénzt?

Figyelt kérdés
Sajnos,szétmentünk,neki meg esze ágában sincs jelentkezni a pénzzel,amivel legalább fél éve tartozik,nekem meg nagyon szükségem lenne rá.Egy havi átlagfizetesről van szó,ami nem sok,de most nagyon kihúzna a bajból.Már szóltam neki,nem is egyszer,próbáltam szép szavakkal hatni rá,próbáltam durvábban is,de semmi eredménye.Folyton csak ígérgeti,hogy majd holnap... Mitévő legyek?
2009. dec. 16. 23:12
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Folyamatosan kérd, hátha 'meguntam visszaadom csak ne hívj és kérj tovább' érzés motiválni fogja. Sok sikert, s persze kitartást kívánok Neked!
2009. dec. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

Nem lehet, hogy neki sincs pénze, ezért nem tudja visszaadni a tartozását???...


Esetleg próbáld megfenyegetni :

- szólsz az anyjának, és tőle fogod kérni a pénzt!

- elmondod a munkatársainak, barátainak, hogy nem adja vissza a tartozását!

- levelet fogsz küldeni a Főnökének és kiteregeted a szennyes dolgait!

- feljelented a rendőrségen (100-150ezer Ft azért már elég sok ahhoz, hogy foglalkozzanak az üggyel)!

- elmész ügyvédhez és bíróságon fogod tőle visszakövetelni a pénzed!


Hátha a fenti fenyegetésektől bef@sik és visszaadja a tartozását! :D


Magunk közt szólva : ha nem készült a kölcsönről tanúkkal aláírt papír, akkor fújhatod a pénzed, bármikor letagadhatja, hogy adtál neki kölcsön!

2009. dec. 17. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én exem (hölgy volt az illető)amikor a cuccait pakolta, még a pénzem egy részét is elvitte (250ezer). Nem akarta visszaadni, mondtam neki, hogy Drágám akkor holnap délben ott leszek a munkahelyeden és ordibálni fogok, aztán mindennap, amíg nem adod vissza :)

Plussz (bár ez csak a nőknek lehet megalázó) mennek a szexi fotóink, videóink a netre, anyádnak kiteregetem a házaséletét amit elmeséltél nekem, stb.

Másnap délben ott voltam, és a pénzem is ott volt :)

Tuti tudsz egy csomó olyan dolgot róla amit ciki lenne ha kiteregetnél... legyél korrekt, mondd, hogy kiszúrsz vele, mert ő is kiszúr most veled. Ha nem adja, mehet a kicseszősdi :)

2009. dec. 17. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én is igy jártam,lassan 2 éve lesz,és semmi esélye hogy visszaadja.Vannak ilyen szemét emberek,én is segitettem rajta,igy hálálta meg.Szerintem esélyed nem sok van hogy visszakapod.............
2009. dec. 17. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem ugyanaz az exünk?!
2011. márc. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Mennyi link ex van -.-
2011. ápr. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!