Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg megcsalják egymást...

Tényleg megcsalják egymást azok a párok, akiknek az egyik tagja külföldön dolgozik, a másik itthon marad?

Figyelt kérdés
2014. márc. 27. 09:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%
Ez a ket felen mulik. Minket is elvalasztott eleinte 800 km de eszunk agaban se volt hogy megcsaljuk egymast.
2014. márc. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
72%
Ez egyénfüggő,de nagyon sok esetben igen.
2014. márc. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

De honnan tudja az egyik, hogy a másik nem teszi meg?

Értem, hogy bízni kell az embernek a párjában... de aki külföldön van az úgyse bukik le...

És ennyi dicsekvő férfit hallottam, hogy 2 napra elment az ország másik felébe, és megállt egy pillangónál (K-nál).

2014. márc. 27. 09:51
 4/22 A kérdező kommentje:
*annyi
2014. márc. 27. 09:52
 5/22 anonim ***** válasza:
23%
Erre mondják ,hogy amiről nem tudsz nem fáj. Az esetek többségében soha nem derül ki egy egy félrelépés! Lehetetlenség tudomást szerezni arról ,hogy ezer km-el arrébb éppen mivel üti el az estéit a párod. Lehet reménykedni és bízni ,és magadat nyugtatni. A szentek már kihaltak, jó színészek kerültek a helyükre.
2014. márc. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
53%

általában sosem derül ki, és aki tüzbe menne a férje hüségét illetöen, azoknál is elöfordul.. de ne utszéli pillangokra gondolj, sokszor párhuzamosan fenntartott, honapokon, éveken át tarto kapcsolatokrol.

magyarokkal dolgozom együtt, illetve rengeteg magyar van körülöttem, 10böl 2 nem csalja az asszonyt, a többi még be is mutatja az ittenieknek az uj -szerzeményt, amikor meg jönnek a feleségek látogatni mélyen hallgat mindenki (természetesen)... egyébként a "kinti kapcsolatoknak" nem sok jelentöséget adnak, és akikröl én beszélek 3 havonta járnak Magyarországra.

2014. márc. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
65%

Ez a két emberen múlik. Én tudom milyen a párom, tudom hogy nem csalna meg. Én alapjában féltékeny típus vagyok, de a mostani páromnál nincs okom féltékenynek lenni, egyszerűen nem érdeklik más nők, se a szex nem létszükséglete. A szexhez meg neki nagy bizalom és szerelem kell, ahogy nekem is. Így a megcsalás kizárva, sose tenné meg, ahogy én sem.

Mellesleg voltunk távkapcsolatban, akkor is kb minden percben tudtam hol van, mit csinál, mert mániája hogy állandóan skypeon tudatja velem. Bulizni nem jár, barátai nincsenek.

De mondjuk volt egy exem aki a jóképű helyi menőgyerek volt, mindenkivel leállt dumálni, bulizott mindig, nem csalt meg soha, de benne sose bíztam, szerintem egy ilyen srác 1 hónapig sem bírná nők nélkül. De ilyennel még egyszer össze sem jönnék.

Magyarán ha jól választ párt az ember akkor nincs miért aggódnia.

2014. márc. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Költőnő? ***** válasza:
95%
szerencsére van ellenpélda is
2014. márc. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
70%
Akiknek itthon van a párjuk,azokat is csalják sok esetben,úgyhogy nem sokat nő a kockázat,ha olyan a pasi.
2014. márc. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
86%

Hát én Angliában voltam 11 hónapig úgy, hogy a feleségem otthon volt. A munkám miatt 11 hónapig nem is láttuk egymást, mert nem tudtam hazamenni. De soha eszembe sem jutott, hogy qrvázzak, vagy megcsaljam. Dolgoztam jó sokat, hogy minél előbb kijöhessen ő is. Minden nap meló, majd este kajavásárlás után hazamentem a kis szobámba, és aludtam.

Nagyon sok férfi kollégám ezt csinálta.

2014. márc. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!