Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ilyen esetben?...

Mit tegyek ilyen esetben? Bővebben lennt.

Figyelt kérdés
Véletlenül megtaláltam szüleimtől az egyik karácsonyi ajándékomat és nem tetszik:S Olyan kellemetlen lesz, hogyan reagáljak amikor megkapom? Nem akarom megbántani őket. Egy drága swarovski nyakláncról van szó.
2009. dec. 18. 00:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
46%

Röviden ennyi: elkényeztetett, neveletlen p*csa vagy.


1. drága ajándék nem tetszik?


2. nem tudod, hogy illik viselkedni, ha már:


a) megtudtad előre az ajándékot


b) a lelküket kitették neked, csak hogy elnyerjék azt az elkényeztetett kis örömödet


Ha az én családomból lennél,2 perc alatt helyretennélek.


Nem szégyelled magad egyébként? Csak a vicc kedvéért.


Amúgy a kérdésed irritáló.

2009. dec. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
39%

Megkapod,örülsz neki vagy kicseréled,mert mondjuk nem tetszik rajta valami ennyi.

Különben más örül,ha a családjával együtt lehet és még ehet is..

Sajnállak ha neked ilyen problémáid vannak,oldd meg magad!

2009. dec. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
41%

Mindegy h Swarovski v bizsu ha egyszer nem tetszik neki !

Sajnos az emberek nem mernek komfrontálódni a szeretteikkel szemben mert félnek.

Félnek h elvesztik a szeretetüket.


Most olvasok egy könyvet .A fő témája h Miként vessünk véget a szeretet az elismerés és a megfelelés hajszolásának.

2009. dec. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
45%

Különben nem tanították meg neki azt sem, hogy nem z ajándék a lényeg, hanem az, hogy gondolnak rá.


Idén az én anyukám egy fél dióból készített bölcsőbabának fog nagyon örülni, amit hirtelen összeszedtem neki, mert ennyire nincs pénzünk, de megmondta, hogy az az ajándékunk, hogy vagyunk egymásnak. Én meg annak fogok nagyon örülni, hogy megölelhetem a fa alatt.


Ma már nem divat üresfejű libának lenni, kislány, ez már lecsengett!

2009. dec. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
41%

Ja meg az illem: nem illik megmondani, sőt kimutatni sem, hogy nem tetszik, egyszerűen nem. Azért az illem még most is él, ez nem konfrontálódás kérdése, nagyon nem. Az nem itt kezdődik. Szabjunk már határt lényeges s lényegtelen között, és ne rontsa már el a kérdező az ajándékozó szülő örömét, hogy kiteszi szívét-lelkét, ő meg csak fanyalog. Azért ez az illem megilleti az ajándékozót, mert benne volt a jószándék, azt kell értékelni.


Tudjátok ti, hány giccsparádé porosodik a szekrényem mélyén, mert a rokonoktól kaptam, de eszem ágában sem voltt kimutatni, hogy a hátam közepére sem kívánok, mert nem az volt a lényeg, hanem örültem, hogy gondoltak rám, és örömmel hozták. És ezek csak a rokonok! Hát még akkor a szülők! Nem tudom jobban elmagyarázni, és húzok is innen, mert nincs ezen mit ragozni. Ezt érezni kell, és kész.


De persze a kérdező is úgy lesz bunkó, ahogy akar. Csak az a szánalmas benne, hogy ennyire kiégett, hogy semminek sem tud már örülni.

2009. dec. 18. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
68%

*jav.:


-volt, -t

-kívánom


Na mentem mostmár tényleg.

2009. dec. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
19%

Illem ? Ezt ugy hívják képmutatás. Ennyi!

Persze a jószándék a fontos de ha besértődik vki azon h nem tetszik a másiknak egy ajándék az gáz.Nem az hogy ha őszinte.

De ez egy ilyen világ.

Legyél kétszínű,jopofizz.Hajrá!!

De azért legyünk őszinték,igaZ ??

2009. dec. 18. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
58%

Figyu a 01.07-et el se olvasd!!!

Nagyon gáz az illető!!!!

Légy őszinte ,kedves ,önbizalomteljes lány.

Hidd h a szüleid szeretnek.

Bízz bennük.!

2009. dec. 18. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
66%
Sok pénzbe került, tehát nagyon kell szeretni?
2009. dec. 18. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%

02.22-nek igaza van.

ha egy bizsuról lett volna szó sokan más véleményt irtak volna.Tutti!!

2009. dec. 18. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!