Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hova tudnék ilyen esetben...

Hova tudnék ilyen esetben menni? Kezdenének vele valamit? (INFÓ lennt)

Figyelt kérdés

na szóval pénteken levágtam a lábujjaimról a körmömet,viszont a nagylábujjamon beszakadt, azt kitéptem a körömcsipesszel,elvileg már nincs ott köröm benőve. viszont azóta egyre jobban dagad,gyullad és már az egész lábujjam piros, lépni alig bírok,mert lüktet és iszonyatosan fáj. még gennyedzett :S


bekentem körömvirágkrémmel,meg jegeltem,de nem akar múlni.


ilyen esetben hova, esetleg kihez tudnék fordulni? tudnának valamit is csinálni vele?

ha valaki volt ilyen helyzetben,légyszi írja meg :S


amúgy a másik körmöm is ugyanilyen volt,de az már vasárnap helyrejött szépen.


nem értem ,hogy ez mért egyre rosszabb :S


2010. jún. 15. 17:12
 1/8 A kérdező kommentje:
*még NEM gennyedzett :S
2010. jún. 15. 17:13
 2/8 anonim ***** válasza:

sebészet.

és eszedbe ne jusson pedikűröshöz menni.

2010. jún. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

de ott mit kezdenének vele? amúgy a pedikűrös eszembe se jutott :)


csakmert,ha hozzáérnek,v megnyomkodják v bármi én beledöglök :S vagy adnak rá valamit? vagy mi?

2010. jún. 15. 17:19
 4/8 anonim ***** válasza:

nekem adtak bele egy injekciót és kitisztították, meg kivágták rendesen. (mondjuk azóta sem tökéletes, de az intenzív fájdalom megszűnt.)

Aztán ki kell növeszteni, hogy ne legyen a hús alatt a sarka.

Bár állítólag a legjobb megoldás a lézeres "kezelés", Hosszú távon ezt sokan ajánlják. Csak elég drága.

2010. jún. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vagy elmész a sebészetre, vagy megvárod, amíg hosszú kinlódás után leesik az ujjad..
2010. jún. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

apám pofán röhögött és lehülyézett h ilyen piszlicsáré dolog miatt akarok menni a sebészetre ....



ma bekenem még betadinnal,meg jegelem, ha hnapra rosszabb lesz fogom magam és bemegyek.csak nemtom hogy :S


de azért az qrva jó h a szülőkre így lehet számítani.... f*sza (Y)

2010. jún. 15. 18:18
 7/8 anonim ***** válasza:
egy ilyennel már nyugodtan el lehet menni sebészetre a apád meg is tette ott nem fognak hülyének nézni miatta
2010. jún. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

akkor apád hülye.

már bocs.

gondolom neki még sosem volt benőve a körme.

nekem annyira fájt, amikor benőtt, hogy az is elviselhetetlen volt, amikor a zuhanyzóban rácsepegett a víz.

ezt komolyan mondom.

2010. jún. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!