Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A gyerekvállalás elhatározásná...

A gyerekvállalás elhatározásnál nálatok kinek a szava volt a döntő a tied, a párodé (férfi) vagy az anyósé?

Figyelt kérdés
Esetleg a te szüleidé?

2014. ápr. 4. 00:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%
az anyosnak mi koze hozza?... ez csak a kettonk dontese nem magatol kerul bele a hasamba a lurko :) mi tervezzuk de nem akar ossze jonni :/ es csak a kettonk dontese h mikor johet a baba.
2014. ápr. 4. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
30%

Hány éves vagy? Attól is függ.

Amúgy meg csak is a ti közös dolgotok a pároddal, senki másé.

2014. ápr. 4. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
79%
Anyósnak, sőt senkinek nem volt beleszólása. A gyerekvállalás kettőnk ügye volt. A többiek csak a jó hírt tudták meg, döntési joguk nem volt.
2014. ápr. 4. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
43%

Nálunk a jószerencsének és az istennek. Másnak semmi köze hozzá, anyósnak barátoknak pláne nem.

Első találkozásunkkor eldöntöttük, hogy akarunk babát.

Csak 2év után sikerült spontán. Most örülünk és örül mindenki.

2014. ápr. 4. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
83%
Annak akinek szülői engedély kell ehhez, inkább ne vállaljon gyereket.
2014. ápr. 4. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
70%

szerintem ti félreértettétek a kérdést azért vagytok ilyen ellenségesek....


ez nagyon is fontos dolog, és el nem hinnétek hány családban van az hogy az egyik fél akar gyereket a másik nem és zsarolja, vagy szülők nagyszülők zsarolják az embert "szülj mielőtt meghalok"... sajnos ez egy valós probléma. A magyar anyós meg mindenbe bele szeretne szólni.... :( de ha te nem akarsz gyereket senki szavára ne vállald mert a gyermeknek lesz rossz, hogy nem akarták.

2014. ápr. 4. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
71%
A pár döntésén kívül akkor lehet beleszólása másnak, ha annak a 3. személynek a nyakára szülik a gyereket. Egyébként két felnőtt, önálló ember döntése: az anyáé és az apáé.
2014. ápr. 4. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
16%

Csakis a kettőnké.... Semki masnakmnincs hozzábköze..

Nekünk még nincsen gyek, mert a "döntő" sző az volt, gogy még nem.

Én vágynék rá jobban(biológiai óra) viszont npmég sajnos nem atuális..

Aztán a frjem mondta,mogy mikorjutunk már el odáig..

Igazándiból megbeszéltük.

Hogy mikor ..mik azok amiknek meg kell lenniük...elmondtam,nhogy szamomra mik fontosak, és azámára mik fontosak..még akkor amikor tudtuk,mhogy abban a pillanatban nem akarnánk gyereket

Es sorban göngyölítjük el a feladaokat..

2 éve még azt éreztem jaj ráérünk.. Most azért igen érzem, hogy az idő véges, és még minimum 1 év, amíg lesz valami..


27

2014. ápr. 4. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
62%

Nálam az exem családja erőszakoskodott,hogy a betegségem miatt ne legyen gyerek.Második férjemül egy orvost választottam és hála neki a betegségem ellenére szülhettem természetes úton is.Vele éltem át ezt a csodálatos élményt.

Szóval nem kis beleszólás volt és szenvedtem is miatta rendesen.

2014. ápr. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
41%
A szerelmes ölelésre bíztuk a kérdést. Ami szavak feletti.
2014. ápr. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!