Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, ha valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, ha valakinek soha nem lesz barátnője, és még lánnyal sem volt soha, akkor hogyan fog megváltozni? Marad olyan aki volt, vagy a csalódottságtól negatív irányba változik?

Figyelt kérdés
ha a pasi nem az a magának való típus, hanem vágyna valakire (társra)..
2010. szept. 4. 12:08
1 2
 1/13 tuzaa válasza:
ugyan ez van velemis probálkozz lányoknál olyan nincs hogy nemlesz barátnöje mert én hiszek abban hogy 1 szer megtalálod az igazit szal n eadd fel :)
2010. szept. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én is ebben a cipőben járok és már 20 éves vagyok.

Csalódott majd akkor leszek amikor osztálytalálkozóm lesz és még addigra se lesz senkim, mások meg már az esküvőn is túl lesznek.

2010. szept. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem találhatja meg mindenki a párját.

Én is már elmúltam 20. Kicsit rosszul esett hogy már mindenkinek volt barátnője körülöttem csak nekem nem.

Kicsit csalódott vagyok emiatt. Néha úgy érzem hogy a koncentrációm is rosszabb, és már nincs kedvem közösségbe járni.

2010. szept. 4. 14:36
 4/13 anonim ***** válasza:

Ugyanez a kérdés bennem is megfogalmazódott már. Igyekszem nem feladni, de néha nagyon magam alatt vagyok.

Az ilyen osztálytalálkozótól én is félek.

Igyekszem, hogy ne negatív irányba mozduljak el, de ez nem mindig egyszerű, csak rányomja a bélyegét a mindennapokra.

2010. szept. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Fel a fejjel srácok.20 évesek vagytok,még fiatalok. Előttetek az élet,ne adjátok fel.:)
2010. szept. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok igaz még "csak" 19 vagyok. Sohasem volt senkim. Lánnyal semmiféle kapcsolatom nem volt még soha. (Értsd semmi.) Már lassan elgondolkodom rajta hogy mi lehet bennem a hiba? Jó lenne már egy társ, de sajna nincs. Akkor kínoz a "vágy" ha egyedül vagyok, vagy épp nincs elfoglaltságom. De van hogy ha nincs elfoglaltságom akkor megvagyok magamnak. Ha egyszer találnánk magunknak párt, ez eddig oké. De hogyan hozzuk be azt a 4-5 év "kiesést"? Mert ugye a fiatalok 15-16 évesen már elkezdik szerezni a tapasztalatokat...
2010. szept. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Aki 20 éves kor fölött kezd el csajozni annak sokkal nehezebb dolga van, mint aki már 16 évesen elkezdi.

20 év fölötti csajok már nem akarnak egy kezdő/béna/szerencsétlenkedő/félénk fiút hanem ők egy határozott/magabiztos pasira vágynak aki mer kezdeményezni a kapcsolatban.

2010. szept. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

velem is hasonló a helyzet, csak 3 évvel idősebb vagyok.

persze lehet mondogatni hogy még fiatalok vagyunk, de a csajozáshoz sajnos már nem, mert mindenki 15 évesen kezdi el.

a lányok meg sikítva rohannak az olyan pasiktól akiknek ég nem volt barátnőjük, ne adj Isten szüzek...


nem hiába muszáj alkoholt innom szinte minden este, így kevésbé érzem a nyomorom.

2010. szept. 6. 08:00
 9/13 A kérdező kommentje:
7:58: és tényleg így is van! sajnos...
2010. szept. 6. 08:01
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként én is 20 éves vagyok és még szűz.

Most járok egy csajjal de hogy abból is mi lesz nem tudom.

Nagyon visszaüt, hogy nem szoktam hozzá a csajozáshoz fiatalon.

2010. szept. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!